Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

Su elementi burçlarından olan Yengeç, bünyesinde çeşitli özellikleri bulundurmaktadır. Genel anlamda çevredeki bir Yengeç burcu kadını özellikleri direkt olarak fark edilebilir. Onlar sahip oldukları özellikler neticesinde diğer burçlardan oldukça kolay bir şekilde ayrılabilmektedir. Yengeç burcu kadınlarından bahsetmeye başlarsak eğer ilk olarak karşımıza çıkan özellikleri kesinlikle anaç yapıları olmaktadır. Onlar sevdikleri kişileri çoğu zaman kendisinden de çok düşünür. Çevresindeki insanlara karşı özel bir koruma, değer verme durumundadırlar. Kendisinden bir anne edasıyla fedakarlıkta bulunarak sevdiklerinin mutluluğunu önemserler. Hayatlarında alacakları kararları da çoğu zaman buna yönelik uygularlar. Sevdiği insanların mutluluğuyla daha çok mutlu olurlar.

Yengeç Burcu Kadınlarının Arkadaşlıkları
Yengeç Burcu Kadınlarının Arkadaşlıkları

Anaç yapılarıyla dikkat çeken Yengeç burcu kadını özellikleri arasında bir diğer özellik ise oldukça duygusal olmalarıdır. Duygusallık konusunda neredeyse nirvana yapan burcumuz, özellikle kadınlarına baktığımızda sezgileriyle hareket ettiklerini görürüz. Hayatlarında alacakları kararlarda ilerleyecekleri yolda mantıklarını çoğu zaman ikinci plana atarlar. Duyguları onlar için bir adım öndedir. Sonucu ne olursa olsun duygularına göre hareket etmekten kendilerini alamazlar. Bu noktada karşısındaki insanların da bunun farkında olarak hareket etmesini beklerler. Sezgileriyle hareket etmeleriyle birlikte aldıkları kararlarda çoğu zaman onlar adına olumlu sonuçlar doğurmaktadır. Sezgileri doğru bir yol gösterici olur Yengeç burcu kadınları için. Bunun yanı sıra gerektiği noktalarda mantıklarıyla hareket etmeyi de oldukça iyi başarırlar.

Yengeç Burcu Kadınlarının Arkadaşlıkları

Yazının önceki kısmında da bahsettiğimiz üzere Yengeç burcu kadınları anaç bir yapıya sahiptirler. Karşısındaki insanlar eğer bir koruma altında hissetmek isterlerse bunu Yengeç kadınından daha iyi sağlayacak bir burç yok diyebiliriz! Başına buyruk insanlar dışında karşısına çıkan her insan adına aranan özellikler bünyesinde bulunduruyor Yengeçler. Arkadaşlıklarına da bu noktada oldukça büyük önem verirler. Arkadaşları adına alamayacağı kararlar bulunmamaktadır. Yengeç burcu kadını ile arkadaşsanız eğer şanslısınız. Sizin en zor anınızdan en mutlu anınıza kadar her zaman destekçiniz olacağına garanti verebiliriz. Sevdiği insanların mutluluğuna büyük önem veren Yengeç burcu kadınları bu noktada kendisinden fedakarlıkları da eksik etmez. Onlar adına arkadaşları büyük önem taşır.

Sizin İçin Seçtik  Hangi Burcun Kadınları Hangi Tip Erkeklerden Hoşlanır?
Yengeç Burcu Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır
Yengeç Burcu Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır

Yengeç Burcu Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır

Yengeç burcu kadını özellikleri nettir, onun istediği erkek tipi de belirlidir. Kendisi karşısındaki insanı sahiplenmeyi, koruyup kollanmayı sevse de karşısındaki erkek tarafından da kendisine bu yönde beklentiye girer. Anaç yapısını sevdiği erkek adına yeri geldiği zaman bir kenara bırakan Yengeç burcu kadınları erkeğinden koruyucu bir yapı bekler. Aynı zamanda bünyesindeki duygusallığı destekleyen onu yok saymayan bir erkekle iyi anlaşır. Yengeç kadınları bunun yanı sıra romantizme büyük önem verir. Onlar için bu vazgeçilmez bir durumdur. Üstelik romantizmi sağlamak adına lüks değerler değil en ufak şeyden bile mutluluk duyabilirler. Bu anlamda karşısındaki erkekten romantizm bekleyeceği bir kesindir.

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri
Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

Yengeç Burcu Kadınının Eğlence Hayatı

Zaman zaman yalnız kalmayı kendisine bir hediye olarak gören Yengeç burcu kadınları çoğu zaman kalabalık bir çevreye sahiptir. Yengeç burcu kadını özellikleri arasında eğlence onlar için vazgeçilmez bir unsurdur. Eğlenmek, gezmek tozmak çoğu zaman vakit geçirmekten ziyade bir kaçış noktaları kafa dağıtma unsurları da olabilmektedir. Birlikte vakit geçireceği insanları da özenle seçen Yengeç burcu kadınları bu anlamda eğlenceyi kendisine oluşturur. Onlar için eğlence oldukça basit ve sıradan bir kahve içmekle de gerçekleşebilir şehir şehir gezmekle de. Ancak daha çok bir ev kedisi gibi olan Yengeç kadınları genel olarak yaşam alanını terk etmeden eğlencesini sevdikleriyle birlikte oluşturur.


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir