Yay Burcu Kadını Özellikleri

Yay Burcu Kadını Özellikleri

Yay burcu kadınları kıvrak zekâları ile burçlar arasında ön planda olmaktadır. Zekalarını bulundukları ortamda öyle değişik kullanmakta ve yansıtmaktadır ki ondan etkilenmemek neredeyse imkansızdır. Yay burcu kadını özellikleri arasında en önemli nokta olan bu kıvrak zekâları sayesinde çevresindeki insan sayılarının haddi hesabı yoktur. Bir yay kadınını yalnız görmeniz neredeyse imkansızdır. Onlar bu durumdan asla şikayetçi de değildir. Onlar için yalnız kalmak pek tercih noktası değildir. Çevresinde bulunan her birey yay burcu kadını için potansiyel bir bilgi ve yaşantı kaynağıdır. Yay kadınları da bu çeşitliliği oldukça sever ve her zaman sağlamaya çalışır.

Yay Burcu Kadını Özellikleri
Yay Burcu Kadını Özellikleri

Yay kadınları sadece bununla kalmaz. Kıvrak zekalarını iyimser ve olumlu yönlere aktararak devam eder. Asla sinsi bir plan içerisinde bulunmaz zorda kalmadıkça. Kıvrak zekasını en çok yaptığı mizahlarda ve hicivlerde denk gelmek mümkündür. Karşısındaki insanı hiç ummadığı taraftan espri yaparak etkileyebilir. Bunun yanı sıra yay burcu kadını özellikleri arasında karşısındaki kişiyi direkt kırmaktansa üstü kapalı bir şekilde laf sokmak yatmaktadır. Sevmediği insanlara yönelik direkt olarak olmasa da üstü kapalı bir şekilde laf atmak bulunur. Bu sayede eleştiri yönünü de kabaca ortaya çıkarabilmektedir. Buna rağmen çevresindeki insanlar yay burcu kadınının bu dobra ve net halini sever. Acı gerçekleri net bir şekilde kendisine yansıtan bir arkadaşa ihtiyaç duyarlar.

Yay Burcu Kadını Eğlence Hayatı

Yay burcu kadınları eğlenceye aşırı düşkündür. Onlar için sakin ve sessiz alanlar kesinlikle boğucu olmaktadır. Çılgınlar gibi eğlenmek adına yapamayacakları şey yoktur. Yay kadınları oldukça çalışkandır ve parasını da sabırla biriktirmeyi bilir. Ancak onlar bir anda bu parayı tamamen bitirecek bir tatile de hayır demezler. Ne kadar sürede biriktirdiği önemli olmaksızın sırf eğlenmek ve gezebilmek adına o parayı tamamen yiyebilirler. Bunun yanı sıra tatil anlayışları daha çok daha önce gidip görmedikleri ve farklı ortamlar olmaktadır. Doğanın içerisinde bulunan keşfedilmemiş mekanlarda bunların arasında yer alır. Tatil adına planlarını oldukça kısa sürede oluşturabilirler.

Sizin İçin Seçtik  Akrep Burcu Kadını Özellikleri
Yay Burcu Kadını Eğlence Hayatı
Yay Burcu Kadını Eğlence Hayatı

Yay Burcu Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır

Yay burcu kadını özellikleri arasında gezmeyi seven, hayattan zevk almayı bilen, eğlenceli ortamların aranan karakteri olduğundan yazımızın önceki kısmında bahsetmiştik. Bunlardan dolayı yay burcu kadınının hoşlanabileceği ve anlaşacağı erkek tipi de kısıtlı olmaktadır. Bir erkekte aradıkları arasında:

  • Özgürlüğünü kısıtlamayan,
  • Dürüst,
  • Güvenilir,
  • Eğlenmesini bilen,
  • Sıkıcı olmayan gibi özellikler bulunmaktadır.

Bir yay kadını ile birlikteyseniz eğer özgürlüğüne bu kadar düşkün bir kadına yaklaşırken dikkat etmenizde fayda var. Zira yay burcu kadınları karşısındaki erkeğe şans vermekten çekinmez. Ancak yapacağınız herhangi ufak bir hata neticesinde bir iki gün içerisinde kendinizi kapının önünde bulmanız kaçınılmaz olur.

Yay Burcu Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır
Yay Burcu Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır

Yay Burcu Kadını İş Hayatı Özellikleri

Yay burcu kadınları çevresi tarafından sevilen ve sürekli tercih edilen tipler olmaktadır. Yay kadınları bu anlamda kalabalık bir ortamda bulunmayı rahatlıkla başarabilirler. Üstelik kendilerini sevdirmeleri de hiç zor olmaz. Zira zekâları ile yapacakları hareketler ya da mizahi durumlar onların sevilmesi için yeterli olacaktır. Ancak bir yay burcu kadını özgür ruha sahip olduğundan birisinin boyunduruğu altında çalışmakta zorlanacaktır. Bununla birlikte sürekli bilgi birikimini arttıran yay kadınları yeniliklere açık yapıları nedeni ile işten işe koşabilirler. Sürekli yeniledikleri iş ortamları onlar adına zorlayıcı durumları doğurabilmektedir. Ancak yine de bu durumdan şikâyet etmeden hayatlarını sürdürmeye devam edebilirler. İlgi alanlarının çeşitliliği sayesinde birçok farklı meslekte başarılı olmaları mümkündür.


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir