Words Of Wonders Wow Trolltunga Cevapları Çözümleri

words-of-wonders-wow

Son zamanların en popüler kelime oyunlarından Words Of Wonders Wow Trolltunga Cevapları Çözümleri yazımızda sizleri bekliyor. Kelime oyunlarını arasında en popüler olanlardan birisi olan Wow Kelime Oyunu tüm bölümlerin cevapları ise sitemizde sizleri bekliyor.

Bu oyunda amacımız diğer kelime oyunlarında olduğu gibi bize verilen harflerden anlamlı kelimeler türetmek


Words of Wonders oyununa hoş geldiniz! Adeta bir dünya seyahatine çıkarak dünyanın yedi harikası içinde gizli kalmış sırları ve muhteşem şehirleri keşfedeceğiniz bu harika gezmece çapraz bulmaca (kare bulmaca) oyununda tüm oyuncuların kelimelik hazinesi ve yazım becerileri gelişecek.

WOW dünyasına benzersiz bir ipucu olarak birkaç harf ile başlayacak, kelimeleri sıfırdan yeni kelimeler yazmak ve oluşturmak için zekânızı sınayacak ve de kelime hazinesi nihai bulmaca çözümüne ulaşmak için, bulduğunuz tüm kelimeler arasında bağlantı kuracaksınız. Bu kelimelik hazinesi oyununda ustalaşmak ister misiniz? Bazen, söz oyunu bağlantıları oluşturduğunuzda cevap karşınızda duracağından çözümü hemen bulacaksınız. Ancak bazen de kelime hazinesi bağlantı oluşturacak kelimeleri eksik olacağından çözümü tahmin etmek zorunda kalacaksınız. WOW çapraz bulmaca (cümle kare bulmaca) dünya oyunu, arama, yazı yazma, öğrenme, birleştirme ve problem çözme becerilerinizi geliştirmek için mükemmel bir eğlence aracıdır.

Çözdüğünüz her bulmaca ve karşınıza çıkabilecek her zorluk, kelimelik kelime, bulmaca bulmaca dünyanın yedi harikası için keşfe çıkacağınız bir dünya seyahati demek. Nihai çözümü bulmak için tüm harfler arasında bağlantı kurun ve yeni bir ülkeye gezmece seyahat edin! Hem söz oyunu çapraz bulmaca (cümle kare bulmaca) yeni kelimeleri öğrenme yoluyla geniş kelime hazinesi elde etmek hem de dünyayı keşfetmek için daha güzel bir yöntem olabilir mi?

Nasıl bir çapraz bulmaca (kare bulmaca bilmece) strateji kullanacaksınız? Tahmin yürüterek kelime hazinesi bulmacayı ilk bakışta çözebilir ya da kelimeleri birer birer bulabilirsiniz. Bakalım şansınıza kuradan hangi şehir çıkacak? Bu muhteşem bulmaca oyununda tüm şehirleri teker teker gezeceksiniz! bulmaca cümle!

SAHİP OLDUĞUNUZ KELİME HAZİNESİ İLE SINANIN

Harflerin arasında bağlantı oluşturarak bulabileceğiniz kaç kelime biliyorsunuz? Bildiğiniz alfabe düşündüğünüzden daha sınırlı olabilir. Ya da olmayabilir! Geniş bir kelime hazinesi gerektiren bu zorlu bulmacalar kelime dağarcığınızı, nasıl birleştirdiğinizi ve bilmeceyi çözmek için yeterince iyi araştırma yapıp yapamadığınızı edecek.

GİZLİ SIRLARI BULUN

Sudoku gibi sayı oyunlarına benzeyen ancak sayılar yerine harflerin kelimeleri içeren bu bulmacası oyununu kelimeler bularak bilmece çözmek için gerekli becerileri bir arada kullanacaksınız. Sonraki seviyelere ilerlemek için söz oyunu kelime hazinesi konusunda uzmanlaşmanız gerekecek. WOW, Kelime ve cümle ile bu bulmaca tadını dünyanın.

YENİ YERLER KEŞFEDİN

Dünyanın yedi harikası için yola çıkacağınız dünya seyahati ile oyunun tadını çıkarın. Bilgi dağarcığınızı ve strateji becerilerinizi kullanarak harflerin arasında bağlantı oluşturun, kelimeler bulun ve kendinizi geliştirin. Her anıt eşsizdir ve her eserde farklı bir harfi tahmin etmeniz gerekir. Yeni kelimeler öğrenmek ve geniş bir kelime hazinesi elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda dünyanın bulmacası ne kadar güzel bir yer olduğunu öğrenme yolunda oldukça ilerleyeceksiniz! Gizli bir cümle oluşturabilecek misiniz? Bu eğlenceli bulmacası oyunu klasik kolay çapraz bulmacası (kare bulmaca bilmece) oyunlarından hem daha zor hem de daha eğlenceli!

USTALAŞIN

Words Of Wonders (WOW) bulmacası oyununda zorlu seviyelerle dolu harikaları keşfederken sahip olduğunuz kelimelik hazinesi de sınanacak. İlk harikayı keşfederek başlayacak bu yolculuk ile zirveye ulaşmak için ilerlemeye devam edin. Oyunun zengin veritabanı sayesinde dünyanın yedi harikasının her biri eşsiz olacak ve her seviye gittikçe zorlaşacak. Parmağınızı kaldırmadan tüm harflerin arasında bağlantı oluşturarak panodaki gizli kelimeleri bulun!

Basit ve güzel bulmacası oyun tasarımı ile oyun sırasında daha fazla eğlenmenizi sağlayacak çok çeşitli seviye ve bulmacaların tadını çıkarın!

Words Of Wonders Tüm Bölümler Cevapları Çözümleri İçin Tıklayın

Sizin İçin Seçtik  Words Of Wonders Wow Catalunya Müzesi Cevapları Çözümleri

[bs-white-space]

 

Wow Trolltunga Cevapları Çözümleri

Wow Trolltunga 1:

İmkan – Mini – İntikam – Antik – İtina – Nakit – Kitin – İman – Minik – Miat – Kati – Atik – Maki

Wow Trolltunga 2:

Karın – Bank – Barınak – Karı – Bakır – Kaban – Bakan – Akar – Arka – Akran – Akın – Rakı – Banka

Wow Trolltunga 3:

Yıl – Hayır – Hayırlı – Hal – Arı – Yarı – Hıyar – Halı – Yalı – Ahır – Ray – Harlı – Ayrı

Wow Trolltunga 4:

Soprano – Pano – Sopa – Sonra – Pars – Spor – Arp – Nar – Oran – Posa – Sarp – Paso – Pas

Wow Trolltunga 5:

Teras – Sera – Terane – Antre – Senet – Serenat – Tren – Rant – Tersane – Saten – Esaret – Tane – Ense

Wow Trolltunga 6:

Kanıt – Akıntı – Takıntı – Takı – Tat – Kıta – Anıt – Tanı – Tanık – Tank

Wow Trolltunga 7:

Alemdar – damar – alem – drama – maral – meal – alarm – amade – adale – damla – dama – dara – meral

Sizin İçin Seçtik  Words Of Wonders Wow Mont Blanc Cevapları Çözümleri

Wow Trolltunga 8 :

Kayış – Kayak – Kıyak – Şakayık – Yaka – Kaya – Şakak – Aşık – Kayık – Yaşa – Kıyak – Akış – Ayak

Wow Trolltunga 9:

Kanto – oktan – okutman – komutan – komut – konut – komuta – kuma – mont – konum – okuma – nokta – manto

Wow Trolltunga 10:

Asa – nasip – apandis – sapan – dans – sapa – panda – nida – dana – asi – nadas – san – ada

Wow Trolltunga 11:

Dönerci – öneri – önder – deri – döner – ince – derin – erin – din – nice – cin

Wow Trolltunga 12:

Arayış – yarış – kayış – kaşar – yakarış – kaya – karşı – yarık – karış – şarkı – ayar – karı – ayrık

Wow Trolltunga 13:

Kolay – yakın – kayın – yankı – yalın – aylık – yanlı – konyalı – kalyon – oynak – layık – kalın – konya

Wow Trolltunga 14:

Tıpa – aman – mantı – tanım – tapınma – anıt – mana – anma – tanıma – anı – tanı – atma – atım

Wow Trolltunga 15:

Taşeron – Şort – Noter – Torna – Ateş – Toner – Tren – Antre – Orta – Tane – Tenor – Nota – Rota

Wow Trolltunga 16:

Bacak – Baca – Kaba – Kaban – Kanca – Bakan – Banka – Anka – Caka – Bankacı – Ancak – Kanı – Bacı

Sizlerle bu yazımızda Wow Trolltunga Cevapları nı paylaştık. Bir önceki yazımız olan Wow Urnes Stave Kilisesi Cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar dileriz

Sizin İçin Seçtik  Words of Wonders (WOW) Tüm Bölüm Cevapları Çözümleri