Words Of Wonders Wow Partnach Geçiti Cevapları Çözümleri

words-of-wonders-wow

Son zamanların en popüler kelime oyunlarından Words Of Wonders Wow Partnach Geçiti Cevapları Çözümleri yazımızda sizleri bekliyor. Kelime oyunlarını arasında en popüler olanlardan birisi olan Wow Kelime Oyunu tüm bölümlerin cevapları ise sitemizde sizleri bekliyor.

Bu oyunda amacımız diğer kelime oyunlarında olduğu gibi bize verilen harflerden anlamlı kelimeler türetmek


Words of Wonders oyununa hoş geldiniz! Adeta bir dünya seyahatine çıkarak dünyanın yedi harikası içinde gizli kalmış sırları ve muhteşem şehirleri keşfedeceğiniz bu harika gezmece çapraz bulmaca (kare bulmaca) oyununda tüm oyuncuların kelimelik hazinesi ve yazım becerileri gelişecek.

WOW dünyasına benzersiz bir ipucu olarak birkaç harf ile başlayacak, kelimeleri sıfırdan yeni kelimeler yazmak ve oluşturmak için zekânızı sınayacak ve de kelime hazinesi nihai bulmaca çözümüne ulaşmak için, bulduğunuz tüm kelimeler arasında bağlantı kuracaksınız. Bu kelimelik hazinesi oyununda ustalaşmak ister misiniz? Bazen, söz oyunu bağlantıları oluşturduğunuzda cevap karşınızda duracağından çözümü hemen bulacaksınız. Ancak bazen de kelime hazinesi bağlantı oluşturacak kelimeleri eksik olacağından çözümü tahmin etmek zorunda kalacaksınız. WOW çapraz bulmaca (cümle kare bulmaca) dünya oyunu, arama, yazı yazma, öğrenme, birleştirme ve problem çözme becerilerinizi geliştirmek için mükemmel bir eğlence aracıdır.

Çözdüğünüz her bulmaca ve karşınıza çıkabilecek her zorluk, kelimelik kelime, bulmaca bulmaca dünyanın yedi harikası için keşfe çıkacağınız bir dünya seyahati demek. Nihai çözümü bulmak için tüm harfler arasında bağlantı kurun ve yeni bir ülkeye gezmece seyahat edin! Hem söz oyunu çapraz bulmaca (cümle kare bulmaca) yeni kelimeleri öğrenme yoluyla geniş kelime hazinesi elde etmek hem de dünyayı keşfetmek için daha güzel bir yöntem olabilir mi?

Nasıl bir çapraz bulmaca (kare bulmaca bilmece) strateji kullanacaksınız? Tahmin yürüterek kelime hazinesi bulmacayı ilk bakışta çözebilir ya da kelimeleri birer birer bulabilirsiniz. Bakalım şansınıza kuradan hangi şehir çıkacak? Bu muhteşem bulmaca oyununda tüm şehirleri teker teker gezeceksiniz! bulmaca cümle!

SAHİP OLDUĞUNUZ KELİME HAZİNESİ İLE SINANIN

Harflerin arasında bağlantı oluşturarak bulabileceğiniz kaç kelime biliyorsunuz? Bildiğiniz alfabe düşündüğünüzden daha sınırlı olabilir. Ya da olmayabilir! Geniş bir kelime hazinesi gerektiren bu zorlu bulmacalar kelime dağarcığınızı, nasıl birleştirdiğinizi ve bilmeceyi çözmek için yeterince iyi araştırma yapıp yapamadığınızı edecek.

GİZLİ SIRLARI BULUN

Sudoku gibi sayı oyunlarına benzeyen ancak sayılar yerine harflerin kelimeleri içeren bu bulmacası oyununu kelimeler bularak bilmece çözmek için gerekli becerileri bir arada kullanacaksınız. Sonraki seviyelere ilerlemek için söz oyunu kelime hazinesi konusunda uzmanlaşmanız gerekecek. WOW, Kelime ve cümle ile bu bulmaca tadını dünyanın.

YENİ YERLER KEŞFEDİN

Dünyanın yedi harikası için yola çıkacağınız dünya seyahati ile oyunun tadını çıkarın. Bilgi dağarcığınızı ve strateji becerilerinizi kullanarak harflerin arasında bağlantı oluşturun, kelimeler bulun ve kendinizi geliştirin. Her anıt eşsizdir ve her eserde farklı bir harfi tahmin etmeniz gerekir. Yeni kelimeler öğrenmek ve geniş bir kelime hazinesi elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda dünyanın bulmacası ne kadar güzel bir yer olduğunu öğrenme yolunda oldukça ilerleyeceksiniz! Gizli bir cümle oluşturabilecek misiniz? Bu eğlenceli bulmacası oyunu klasik kolay çapraz bulmacası (kare bulmaca bilmece) oyunlarından hem daha zor hem de daha eğlenceli!

USTALAŞIN

Words Of Wonders (WOW) bulmacası oyununda zorlu seviyelerle dolu harikaları keşfederken sahip olduğunuz kelimelik hazinesi de sınanacak. İlk harikayı keşfederek başlayacak bu yolculuk ile zirveye ulaşmak için ilerlemeye devam edin. Oyunun zengin veritabanı sayesinde dünyanın yedi harikasının her biri eşsiz olacak ve her seviye gittikçe zorlaşacak. Parmağınızı kaldırmadan tüm harflerin arasında bağlantı oluşturarak panodaki gizli kelimeleri bulun!

Basit ve güzel bulmacası oyun tasarımı ile oyun sırasında daha fazla eğlenmenizi sağlayacak çok çeşitli seviye ve bulmacaların tadını çıkarın!

Words Of Wonders Tüm Bölümler Cevapları Çözümleri İçin Tıklayın

Wow Partnach Geçiti Cevapları Çözümleri

Wow Partnach Geçiti 1:

SICAK ANCAK AKIN SAKINCA ANKA KISACA SANCAK KISA SANIK KANCA ASKI AKSAN KINA

Wow Partnach Geçiti 2:

AMAN ANMA DAMA AMA DANA MODA NAM MANDA DONMA DONANMA DAM ADAM MANA

Wow Partnach Geçiti 3:

TARLA TAKLA KARA KART AKTAR KATAR TAKA TARAK ATAK KRAL AKAR ALAKART KARTAL

Wow Partnach Geçiti 4:

SEYİR REY EYER ECE SER ESİR REİS ERCİYES ESER YER SERİ

Wow Partnach Geçiti 5:

FERT ZARF FARZ ZAAF TARZ ETRAF ZAFER TARAF AZAR FARE AZAT ARAF ZARAFET

Wow Partnach Geçiti 6:

CİHAT TARİH TACİR İHRACAT İCAT HATA RAHAT HARA AHİT İHTAR HARİTA ACAR İCRAAT

Wow Partnach Geçiti 7:

İLE EŞLİ YEŞİL LEŞ ÖYLE SEL LİSE ŞEY ÖYLESİ YEL SÖYLEŞİ

Wow Partnach Geçiti 8 :

DOLAR BALON BORA BANDO BARO BARON ORAL DOBRA BALO NAR BANDROL LONDRA ORAN

Wow Partnach Geçiti 9:

FAAL FAL AYA ALA ADA YIL FAYDALI YALI ALAY DAYI ALFA FAYDA AYI

Wow Partnach Geçiti 10:

VARAK ARKA KARA DAVA DAR DAVAR AKAR VAKA ADAK KADAVRA KADAR KAR DARA

Wow Partnach Geçiti 11:

KOLON NOT KLON BLOKNOT BOL BONO KONT TOK BLOK

Wow Partnach Geçiti 12:

REFAKAT ETRAF TERK AKARET RAKET EFKAR KERATA KATAR REKAT TARAF KARATE AKTAR TARAK

Wow Partnach Geçiti 13:

EMMEK HAK AMME HAKEM HEM EMEK HAM MAHKEME KEM MEME

Wow Partnach Geçiti 14:

KUMAŞ OKUMA KOMŞU KOŞU KANO KONUM OKAN KONUŞMA KOŞMA KUMA MAUN KONU KONUŞ

Wow Partnach Geçiti 15:

İREM TERE METRE İMGE GETİRME İTME MERET TERİM ETME ETER ERİTME MERT GERİ

Wow Partnach Geçiti 16:

RAZI KIRK KAZIK KIZARIK KIZ RAKI KAZI RIZA KARI RIZIK KIRIK IRAK KIZAK

Sizlerle bu yazımızda Wow Partnach Geçiti Cevapları nı paylaştık. Bir önceki yazımız olan Wow Sakson İsviçre Ulusal Parkı Cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar dileriz

Yorumlar Kapatıldı