vitalizma-kozmetik

Vitalizma Kozmetik ve Vitalizma Bakım Ürünleri

Vitalizma, kozmetik sektöründe fason üretim yapan bir firmadır. Kaliteli ve geniş ürün portföyüne sahip olan Vitalizma Kozmetik ürünlerini bitkisel olarak üretiyor. Üretim anlayışı tamamen sağlık ve kalite anlayışına dayalıdır.

Vitalizma tarafından üretilen bütün ürünler, son teknoloji ile donatılmış laboratuvarlarda tamamen çevre dostu yöntemler kullanılarak, insan sağlığına uygun ve en yüksek kalite standartlarına göre üretiliyor. Dünyanın her yerinde kabul gören ve geçerliliği olan sertifikalara sahip olması Vitalizma’nın güvenilirliğini ve ‘sağlıklı ve çevre dostu’ üretim konusundaki hassasiyetini de gözler önüne seriyor. Vitalizma  Kozmetik, sahip olduğu zengin ürün çeşitliliği ve her zevke yönelik ihtiyaçları karşılayan cilt bakım, saç bakım, gıda takviyesi, bitkisel yağlar ve şampuan ürünleri ile kozmetik ürünlerinde kalite ve sağlığı bir arada arayan kişilerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Doğallığından ve kalitesinden ödün vermeden ürün portföyünü giderek genişletiyor. Yenilik ve inovasyondan taviz vermeyen Vitalizma, son teknolojik gelişmeler ışığında sürekli olarak kendini yeniliyor. Fason üretim anlayışı ile üretim yapan Vitalizma, müşterilerinden gelen formülasyonları detaylı bir gizlilik sözleşmesine bağlı kalarak üretir. Bu özel formülasyonlar. ARGE departmanında görev alan profesyonel ve uzman mühendis ekibinin onayından geçerek yüksek teknolojiye sahip laboratuvarlarda hijyene koşulları en üst düzeyde tutularak üretilir.

Vitalizma Kozmetik Ürünleri Nelerdir?

Geniş üretim hacmine sahip olan ve fason üretim sektöründe adı listenin ilk sıralarında yer alan Vitalizma, ilaç, gıda, gıda takviyesi ve kozmetik sektöründe hizmet veren büyük bir firmadır. Sürekli olarak kendini yenilerken aynı zamanda da ürünlerinde doğallıktan ödün vermez. Sektörün en geniş ürün yelpazesine sahip olan fason üretim firmalarından biri olan Vitalizma cilt maskelerinden saç serumlarına, cilt problemi giderici yağlardan vitamin takviyelerine kadar onlarca ürünün fason olarak üretimini yapar. Sadece üretim kısmında değil kendisine üretim amacıyla sunulan formülasyonları seçerken de titizlikle davranır. GMP standartlarına uygun olarak ürettiği ürünlerin formülasyonlarını seçerken öncelik olarak içerisindeki bileşenlere odaklanır. İnsan sağlığına ve doğaya zarar verecek hiçbir ürünün üretimini üstlenmeyerek ilkeli duruşunu daima muhafaza eder.

Sizin İçin Seçtik  Engelli Aylığı Nasıl Alınır 2020

Cilt Bakım Ürünleri: Her cilt tipi zaman ilerledikçe erozyona uğrayarak bazı vitaminleri ve mineralleri kaybederek nem dengesizliğine ve farklı diğer cilt problemlerine maruz kalır. Vitalizma Kozmetik, ürettiği cilt bakım ürünleri ile cildin ihtiyacı olan nemi, mineralleri ve vitaminleri geri kazandırarak cildi eski güzel ve pürüzsüz görünümüne kavuşturarak, meydana gelen lekeleri ve sivilceleri yok eder. Vitalizma’nın üstün etki yaratan cilt bakım ürünleri; gece kremleri, gündüz kremleri, beyazlaştırıcı kremler, ayak bakım kremler, BB krem, ozon yağı etkili cilt kremleri, bitkisel özlü cilt bakım kremleri, kaş & kirpik serumları, sakal serumları, saç serumları, masaj jelleri, selülit kremleri, sivilce ve akne kremleri ve bubble mask ürünleridir.

Şampuanlar: Şampuanlar saçı ve saç derisini besleyen ürünlerdir. Saç derisinin nefes alan yapısı nedeniyle şampuanların içeriğinde bulunan maddeler deri altına geçerler. Bu nedenle Vitalizma şampuan üretiminde ekstra titizlik göstererek, deri altına geçtiğinde zarar verecek bir bileşene sahip hiçbir ürünü üretmez. Vitalizma tarafından üretilen kepek, yağlanma, hacim kaybetme, yıpranma, kopma ve kuruma gibi saç ve saç derisi problemlerini ortadan kaldıran şampuanlar; Vitamin kompleks şampuanlar, bitkisel özlü şampuanlar, aromaterapi şampuanlar ve doğal şampuanlardır.

Yağlar: Yaşlanma ve bazı çevresel etkenlerin neden olduğu problemlerden en önemlisi ciltte ve saçta meydana gelen yıpranma, kuruma ve deforme olma problemleridir. Özellikle yaşlanmanın neden olduğu ciltte kuruma, dökülme, kırışıklık gibi problemler Vitalizma Kozmetik tarafından üretilen bitkisel yağlar ile ortada kalkar. Vitalizma Kozmetik’in özel formülasyonla rile ürettiği bitkisel yağlar; avokado yağı, çörekotu yağı, incir çekirdeği yağı ve kudret narı yağıdır. Bütün bu bitkisel yağların içerisinde en çok dikkat çekeni ve tercih edilen bitkisel yağ ise incir çekirdeği yağıdır. İncir çekirdeği yağı içerisinde yer alan bitki özlü sayesinde, hamilelik sonrası meydana gelen çatlaklar, yaşlanma nedeniyle meydana gelen kırışıklıklar, ciltte meydana gelen siyah nokta, sivilce ve akneler ve dudak çatlakları gibi problemleri ortadan kalkar. İncir çekirdeği yağının az bilinen bir diğer etkisi de yaraların iyileşmesi ve yara izi kalmamasıdır.

Sizin İçin Seçtik  Kadına Hediye Fikirleri

Saç Bakım Ürünleri: Hassas ve narin yapıya sahip saçlar yanlış bakım ürünleri tercih edildiğinde zarar görebilirler. Bu durumda saçlarda uzamama problemine, kopmaya, yıpranmaya ve sansız bir görünüme neden olur. Vitalizma Kozmetik tarafından üretilen saç bakım ürünleri bu problemleri ortadan kaldırarak, saçların eski sağlıklı, güzel ve Canlı görüntüsüne sahip olmasını sağlar. Vitalizma’nın ürettiği saç bakım ürünleri; Arise & Rise Saç bakım ürünleri, keratin ve argan özlü saç bakım kremleri, procapil spreyler ve procapil mavi serumlardır.

Gıda Takviyesi: Besinler vücudun yapı taşı olan vitamin ve mineralleri geri kazandırmayı sağlarlar. Fakat bazı durumlarda vücut gerekli olan vitamin ve mineralleri geri kazanamayarak bazı problemler yaşayabilir. Bu durumda kişilerin gıda takviyeleri alarak vücutta meydana gelen problemi ortadan kaldırmaları gerekmektedir. Vücuda eski sağlığını geri kazandırma amacıyla gıda takviyesi üretimine başlayan Vitalizma aynı zamanda yaşlanma karşıtı ve kilo vermeye yardımcı gıda takviyeleri de üretmektedir. Vitalizma tarafından üretilen gıda takviyeleri; Aronia özlü kapsüller, soft kolajenler ve nutrition gıda takviyeleridir.


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir