Valorant indir

Valorant İndir – Valorant Nasıl İndirilir?

Valorant oyunu, Riot Games tarafından yapılmış bir Online FPS oyunudur. Nisan ayında kapalı betaya giren Valorant’ı indirmek için Bir çok kişi Google’da arama yapıyor. Bu aramalardan bazıları Valorant indir ve Valorant Nasıl indirilir?

Bizde Enpatika.com ekibi olarak sizlere bu makalede Valorant indirme ve Valorant Nasıl indirilir bunu göstereceğiz. Aşağıda sizler için hazırladığımız sıralamaya göre Valorant oyununu için başvuruda bulunabilirsiniz.

Valorant Nasıl İndirilir?

Valorant indirme rehberinde, Valorant Nasıl İndirilir başlığı altında makalemize başlıyoruz. Aşağıdaki listelemeye göre sizde oyunu nasıl indirebileceğinizi görebilirsiniz.

  • Valorant oyununu indirmek için öncelikle https://beta.playvalorant.com/tr-tr/ adresine giriş yapın.
  • Açılan ilk kısımdan eğer Riot Games hesabınız varsa “Oturum Aç” butonuna tıklayın. Hesabınız yok ise “Hesap Oluştur” butonuna tıklayın.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşınıza “Betada mıyım?” kısmının altında ki butona basın.
  • Kapalı betaya seçilseniz veya seçilmeseniz dahi Valorant oyununu indirebileceksiniz.
  • Valorant oyununu indirmek için son adıma geldiniz. Karşınıza gelen kısımda en sağda bulunan “indir” butonuna tıklayın. Valorant oyunu otomatik olarak indirmeye başlayacaktır.

Valorant Nasıl İndirilir?

 

Valorant İndir

Valorant oyununu indirmek için https://beta.playvalorant.com/tr-tr/ linkine gidebilirsiniz.

 

Valorant Ne Zaman Çıkacak?

Valorant’ın çıkış tarihi 2020 yaz ayıdır. https://beta.playvalorant.com/tr-tr/ sitesinin en altına inerek Valorant Ne Zaman Çıkacak? yazısına tıklayın. Ve görmüş olduğunuz üzere oyun 2020 yaz ayında çıkacak yazmaktadır.

 

Sizin İçin Seçtik  Mount & Blade 2: Bannerlord Komployu Durdur Görevi Nasıl Yapılır?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir