Tinder Benzeri Uygulamalar

iOS ve android uygulamaları için geliştirilmiş olan ve karşılıklı arkadaşlık ortamı sağlayan uygulamalardan bir tanesi de Tinderdir. Tinder uygulamalarına kayıt olurken Facebook üzerinden bilgiler kullanılarak bulunduğu konuma en yakın olan kullanıcılar ile arkadaşlık ortamı sağlanmaktadır. 2012 Eylül aylarından beri uygulama sıklıkla kullanılmaktadır.

Sadece mobil cihazlar üzerinden dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılan Tinder tarzı uygulamalarda eğlenceli ve keyifli sohbetler yapmak mümkündür. Dünya genelinde 190 farklı ülkede ve 40 ayrı dilde 340 milyondan fazla insan tarafından indirilen ve en çok kullanılan arkadaşlık uygulamalarından bir tanesidir.

EN İYİ TİNDER BENZERİ UYGULAMALARDAN BİRİ OLAN HİBU GÖRÜNTÜLÜ SOHBET UYGULAMASINI İNCELEMEK YA DA TELEFONUNUZA GOOGLE PLAY STORE ÜZERİNDEN YÜKLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Tinder Benzeri Uygulamalar Nasıl Kullanılır?

Tinder benzeri arkadaşlık sitelerinde hesap açarak uygulama kullanımını başlığını bilmektedir. Bu uygulama eşleşmeye dayanan bir sistemle işlemektedir. Profil oluşturan kişi birkaç tane fotoğrafını ve kendi ile ilgili kısa bir açıklamayı profiline ekler. Kullanıcı tarafından tercih edilen cinsiyet ve yine tercih edilen yaş grubundaki kişilerle ilgili filtreleme yapılabilmektedir.

Filtremelerden sonra karşınıza çıkacak olan diğer kişiler arasından hoşunuza giden ve arkadaşlık yapmak istediğiniz kişiye beğeni gönderilir. Karşı taraftaki kişide eğer sizi beğenirse eşleşme tamamlamış olur. Eşleşme olmadan herhangi bir mesajlaşma yapılamamaktadır. Yalnızlıktan sıkılanlar için ve hayatı paylaşabilmek açısından kadın ya da erkek fark etmeksizin bu uygulamalar çok fayda sağlamaktadır. Bu uygulamalar arasında en iyilerinden bir tanesi Hibu ve Rastgele görüntülü sohbet olanlarıdır.

Tinder Benzeri Uygulamalarda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mobil telefon üzerinden girilecek olan bu tip uygulamalarda ilk izlenim çok önemlidir. Bu yüzden hesap açarken seçeceğiniz resim çok önemlidir. Yüzünüzü ve fizik yapınızı gösteren fotoğraflar koymak her zaman için eşleşme esnasında karşı tarafın etkilenmesi açıdan çok önemlidir. Kendinize olan güveni ifade eden resimde tüm ayrıntıların görülebilir olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Sizin İçin Seçtik  Kız Düşürme

Profiliniz çıktığı zaman eşleşme yapmak isteyen kişi sizin oraya yazacağınız birkaç kelimelik bilgiden de etkilenmelidir. Nasıl bir arkadaş aradığınızı, bu görüşmeden beklentinizin ne olduğunu, kendinizle ilgili özelliklerinizi içeren bir metnin yazılması beğenilerin artmasına neden olacaktır.

Bu tarz uygulamalarda ilk adımın erkek tarafından ya da kadın tarafından atılması gibi bir şart yoktur. Önemli olan hoş sohbetlerin geçeceği güzel vakit geçirilecek ve yalnızlığı unutulacak arkadaşlıkların elde edilmesidir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hibu.randommatch&hl=tr&gl=TR linkinden uygulamaları indirebilirsiniz.


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir