Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Sahip oldukları mantık ve dengeleyici özellikleri ile burçlar arasında ön plana çıkan kişilikleridir Terazi burçları. Sembollerinden de anlaşılacağı üzere onlar denge ve adalete büyük önem verirler. Hayatlarında karşılaştıkları olaylar karşısında kesinlikle adalet ararlar ya da adaleti oluşturmaya çalışırlar. Terazi burcu kadını özellikleri arasında en çok dikkat çeken özellik kesinlikle bu olmaktadır. Bir haksızlığa asla gelemeyen terazi kadınları çevresinde haksızlık oluşturan insanların bulunmasını da asla istemezler. Bu tarz durumlara asla gelemedikleri gibi karşılaştıkları haksızlık durumlarına müdahale etmeden de durmaları söz konusu bile değildir. Hangi insan olursa olsun onun iyiliği ve adaleti için uğraşmaktan çekinmezler.

Terazi Burcu Kadını Özellikleri
Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Terazi kadınları diğer burçların kadınlarından farklı olarak bir cazibeye sahiptirler. Onlar dış görünüşleri ile dikkat çekebileceği gibi tavırları ile de bakışları üzerlerinde toplamayı kolaylıkla sağlarlar. Sahip oldukları nahoş gülüşler ve sempatik tavırlar ile hayatlarında bulundukları insanların neşesi olurlar. Terazi burcu kadını özellikleri arasında yer alan bu sempatiklik, terazi kadınlarının hep sevilen taraf olmasını sağlarlar. Asla insanlara karşı kötü niyetli yaklaşmaz ve kin tutmazlar. Hep suratlarının gülen tarafını karşısındaki insana aktarırlar. İçlerinden geçenleri okumanız ya da hissetmeniz kolay olmaz. Sadece samimi olduğu kişilere gerçek duygularını belli ederler. Onlar için gülümseme yüzlerinden eksik olmayan bir durumdur ve kötü hissetseler bile bu konuda yalan söyleyebilirler.

Terazi Burcu Kadını Genel Özellikleri


Terazi kadınları hayatında belirli başlı özelliklere sahip olarak ilerlemektedir. Bu özellikler arasında öncelikle sürekli değişen duyguları yer almaktadır. Karşılaştıkları durumlar neticesinde çok sık değişen düşünce ve duygularla baş etmeye çalışırlar. Dışarıdaki insanlar tarafından da bu oldukça dile getirilir. Bununla birlikte bir terazi kadını dışarıdan oldukça sempatik görünen bir tavra sahiptir. Bu doğru bir durumdur ancak terazi kadınını sinirlendirecek ya da üzecek bir duruma soktuğunuz anda onlar içlerindeki cadıyı kolaylıkla ortaya çıkarabilirler. Üstelik bu konuda asla zorlanmazlar. Sık değişen duyguları neticesinde hayatlarındaki her insana kolay kolay güvenmezler. Yaşadıkları doğrultusunda çevresindeki insanların kendisi üzerinde olumsuz etkiye sahip olabilecekleri düşüncesi hep aklında bulunur.

Sizin İçin Seçtik  Oğlak Burcu Kadını Özellikleri
Terazi Burcu Kadını Genel Özellikleri
Terazi Burcu Kadını Genel Özellikleri

Terazi Burcu Kadını Arkadaş İlişkileri

Arkadaş ortamınızda kesinlikle bulunması gereken burçlar arasında yer alır terazi kadınları. Sahip oldukları özellikler neticesinde çevresine her zaman olumlu dönütler sağlar. Arkadaşlık ilişkileri bu sayede hep diri tutulur ve ne zaman başınız sıkışsa koşabileceğiniz bir arkadaşınız olur. Terazi burcu kadını özellikleri arasında yer alan:

  • Sempatik tavırları,
  • Anlayışlı yaklaşımları,
  • Adalet duyguları,
  • Mantıksal düşünceleri arkadaşlık ilişkilerinde aranan özellikler olmaktadır. Ve bu burcun kadınları sizlere bunu oldukça kolay bir şekilde sağlamaktadır.

Sahip oldukları özellikler neticesinde de kurulan arkadaşlıklar kolay kolay son bulmaz. Ancak terazi burcu kadınlarının da kabul etmeyeceği davranışlar elbette ki bulunur. Ve bunlardan kaçınmanız gerekmektedir.

Terazi Burcu Kadını Arkadaş İlişkileri
Terazi Burcu Kadını Arkadaş İlişkileri

Terazi Burcu Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır

Her kadının sahip olmak istediği, hayatında bulunmasını istediği bir erkek modeli bulunmaktadır. Aradığı özelliklere sahip olacak kişi ile anlaşmasının daha kolay olabileceğini düşünür. Terazi kadınları da pek tabi bu duruma sahiptir. Onlarda aşk hayatında karşısına çıkacak erkeklerde belirli özellikleri arar. Öncelikle bir terazi kadını dengesiz işlere asla gelemez. Karşısında bulunan erkek net tavırda olmalı ve genel anlamda tutarlı hareket eden birisi olmalıdır. Üstelik insanlar üzerinde haksız durumlar oluşturmayan ve çıkarcı olmayan bir yapıya da sahip olmalıdır. Terazi kadınları insanlara iyimser yaklaştığından karşısındaki erkekten de bu noktada adaletli ve sempatik tavırlar beklemektedir.


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir