PUBG-Mobile-lite-Sistem-Gereksinimleri-Rehberi

PUBG Mobile Lite Sistem Gereksinimleri Rehberi

Tencent Games PUBG Mobile Lite için gereken sistem gereksinimleri açıkladığını duyurdu, alt segment cihaz ve telefonlarda da oyun çalışabilecek. Ucuz ve orta segmentli Android işletim sistemli telefon kullanıcıları Google PlayStore üzerinden yükleyip oynayabilmeleri için yapımcı şirket olan Tencent, Bu kez PUBG Mobile Lite sistem gereksinimleri gayet ulaşalabilir seviyede tuttu.

 

Hem güvenilir hem de uygun fiyatların adresi Sadeceon, pubg oyunuyla ilgili bc ve uc ihtiyaçlarınız için de oldukça güzel kampanyalı fiyatlar sunuyor. Hemen Sadeceon ile ucuz bc satın al bağlantısına tıklayarak ulaşabileceğiniz bu hizmetleri almak için siteye kayıt olarak e-pin kodunuzu teslim almanız çok kolay ve hızlı. Siz de e-pin satışları ve pubg bc satışları için hemen siteyi ziyaret ederek kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

 

PUBG Mobile Lite, Ülkemizde ve tüm Dünyada mobil cihazlarda hayatta kalma oyunu sevenler için (Survival), PUBG Mobile gereksinimlerini düşürerek Lite sürümünü tüm Dünyada yayınladı.

PUBG Mobile Lite, telefonlarda ne kadarlık bir boş alan ve kaç gigabyte yer kaplıyor? Hangi android sürümlerinde çalışıyor ve hangi telefon modelleri PUBG Mobile Lite destekliyor? Tüm sorularınızı cevaplarıyla birlikte sistem gereksinimlerini alttaki yazımızda bulacaksınız. Enpatika.com Ailesi olarak şimdiden iyi oyunlar dileriz!

Peki, Sistem Gereksinimleri Nedir?

  • Android Sürümü → Minimum 4.0.3 ve üzeri
  • RAM → Minimum 1GB ve üzeri
  • Cihazda Kapladığı Alan → 280 MB ( Her güncellemede değişkenlik gösterir).

PUBG Mobile Lite Kaç GB Boş Alan Kaç GB RAM Harcıyor

PUBG Mobile Lite oyun kalitesi düşünüldüğünde ciddi anlamda alt segment diyebileceğimiz telefonlarda bile sistem gereksinimleri ile android yazılımı kullananları mutlu etmeyi başardı. Peki Kaç GB? Sorusunun doğru cevabı; 1 GB RAM değeri ve minimum 280 MB telefon hafızası olarak çoğu kullanıcının telefonunda çalışabilecek şekilde tasarlandı.

Sizin İçin Seçtik  GRIP Sistem Gereksinimleri Nelerdir ve Kaç GB? - 2020

Ve tabi ki biz Enpatika.com Ailesi olarak PUBG Mobile Lite sürümünü oynamaya karar verdiğinizde PlayStore üzerinden, telefonunuzun bu oyun için yeterli olup olmadığının cevabını doğru bir şekilde bulacaksınız.

 

Editörün Önerisi: Tank Mechanic Simulator Sistem Gereksinimleri


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir