OnePlus 8 Pro Tasarımı Sızdırıldı! İşte OnePlus 8 Pro'nun Tasarımı

OnePlus 8 Pro Tasarımı Sızdırıldı! İşte OnePlus 8 Pro’nun Tasarımı

Bir çok insan tarafından merakla beklenen OnePlus 8 Pro çıkışından bir kaç zaman önce sızdırıldı. Sızan görüntünün OnePlus’ın Discord sunucusunda bulunduğunu söyleyen Tipster Slashleaks tarafından ortaya çıktı. Sızan görüntüye bakarak konuşursak, OnePlus 8 Pro karşımıza üç adet lensli ve dikey kamera ile karşımıza çıkacak.

Kamera bölümüne yakın olan kısımda telefon flaşı ve ToF sensörü bulunmaktadır. Bu söylentilerle birlikte telefonun QHD + çözünürlüklü 6.7 inçlik Sıvı AMOLED ekran ve 120Hz yenileme hızı bulunmaktadır. Bu özellikler ile diğer OnePlus cihazlarından daha pürüssüz bir oyun zevki verecektir.

 

OnePlus 8 Pro Tasarımı Sızdırıldı! İşte OnePlus 8 Pro'nun Tasarımı
OnePlus 8 Pro Tasarımı Sızdırıldı! İşte OnePlus 8 Pro’nun Tasarımı

 

OnePlus 8 Pro Özellikleri

OnePlus 8 Pro, IP68 sertifikasına sahip olacağı ve kablosuz şarj ile destekleneceği söylenmektedir. OnePlus 8 Pro, 7nm Snapdragon 865 Mobil Platform tarafından desteklenecek ve 128GB depolama alanıyla eşleştirilmiş 8GB bellek ile 512GB depolama alanlı 12GB bellek arasında değişen yapılandırmaları görebiliyorduk.

Yukarıda belirtilen kamera modülünde 64MP birincil kamera (f / 1.4 diyafram açıklığı), 20MP ultra geniş kamera (f / 2.2) ve 12MP teleskopik kamera (f / 2.4) ve 10x hibrit zoom özelliği olması bekleniyor. Daha önce belirttiğimiz gibi, sızdırılan fotoğraf bir Uçuş Süresi (ToF) sensörü gösteriyor; bu, bir kızılötesi ışının bir nesneden sekmesi ve telefona dönmesi için geçen süreyi ölçer. Bu verilerle donatılmış olarak, portreler üzerinde daha doğal bir bokeh bulanıklığı sağlamak için doğru bir derinlik hesaplaması yapılabilir. Ayrıca, ToF sensörü AR özelliklerinin yeteneklerini geliştirebilir ve güvenli 3B haritalar oluşturabilir.

 

İşte OnePlus 8 Pro’nun Tasarımı

oneplus 8 pro tasarımı

 

Tasarım hakkında ki görüşlerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın. Daha fazla bu tarz içerik istiyorsanız içeriği paylaşmayı da unutmayın 🙂

Sizin İçin Seçtik  Adsense Pin Başvuru ve Çözüm Rehberi [ÇÖZÜLDÜ]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir