Nasıl Kız Düşürülür?

Bir kız ile arkadaşlık ya da bir ilişki yaşamaya karar verdiğinizde ona nasıl yaklaşacağınız çok önemlidir. Kızları etkilemek çok kolay değildir. Sadece sportif bir vücuda sahip olmak ya da keskin bakışlara sahip olmak yeterli değildir. Karşı tarafın nasıl davrandığınız ve onunla nasıl konuştuğunuz hangi üslubu seçtiğiniz çok önemlidir. Kızları düşürebilmek bir sanattır.

Kızlar en iyi görüntülü sohbet uygulamalarında düşer. En kolay yöntem budur. Bu nedenle en iyi kız düşürme uygulamalarından biri olan Hibu’yu yazının sonundaki bağlantıdan telefonunuza yükleyerek şansınızı denemelisiniz. Tecrübeyle sabittir.

Bu sanatı en iyi şekilde icra edebilmek için bazı kriterlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Dış görünüş tabii ki çok önemli ama konuşmalar hal ve tavırlarda bunun destekleyici faktörleridir. Arkadaşlık sitesi uygulamalarını indirerek kameralı ya da mesajlaşma yöntemi ile kız düşürmek istediğinizde her ikisi içinde farklı etkileyici yöntemler bulunmaktadır. Peki istediğiniz kızı elde edebilmek için neler yapmanız gerekmektedir. Bununla ilgili bir çok kitap yazılmış ve bir sanat dalı olarak uygulamaya tabi tutulmuştur.

Kızlar Nasıl Etkilenir?

Kızları etkilemek çok kolay gözükse de aslında dünyanın en zor olaylarından biridir. Çünkü büyüdükleri yer, dini görüşleri, politik düşünceleri ve eğlence anlayışları erkeklerden farklıdır. Öncelikle karşınızdaki kızı çok iyi tanımış olmanız lazım. Neyi sever, nelere önem verir ve karşısındaki erkekten beklentilerin nelerdir bunları çok iyi ve doğru anlamak gerekir. Karşılıklı olarak fikirlere saygı duymak ileride oluşabilecek sağlam bir sevgilin de ana temellerinden biridir.

Kızlar nasıl düşürülür sorusunun aslında en iyi cevabı kendiniz ile ilgili iyi bir sınavdan geçmenizdir. İyi giyinmeli, sportif bir vücuda sahip olmalı, güzel konuşmalı, etkileyici bakmalı ve sürprizlerle dolu olmalısınız. Karşınızda bulunan kıza verdiğiniz değeri her anlamda göstermeniz sizin açınızdan çok faydalı olacaktır. Ortak noktalarınızın olduğunu kıza hissettirmekte işinizi kolaylaştıracaktır. Öncelikle çok iyi bir arkadaş olmak iyi günde ve kötü günde yanında olabileceğinizi hissettirmek etkileme sanatının baş aktörleridir.

Sizin İçin Seçtik  Yılbaşı Hediye Fikirleri

Kızları Düşürmek için Yapılmaması Gerekenler?

Eğer bekârsınız kızlar için aslında hiçbir sorun yoktur. Fakat evliyseniz kızları düşürmeniz biraz daha zor olacaktır. Kimse kendisine yapılmasını istemeyen bir şeyi başkasına yapmayı istemez. Gizlilik felsefesi ile onu yapmayı düşünüyorsanız da ilerleyen zamanlarda ilişkinin boyutlarının nereye varacağını çok iyi düşünmeniz gerekmektedir.

Rahatsız edici bir özelliğiniz olmaması ve karşınızdakine muhteşem görünmek için farklı hareketlerin yapılması itici gelebilir. Maddi olarak gücünüz çoğu zaman işe yarıyor gibi görünse de kızları düşürmek İçin aslında manevi yaklaşım her zaman daha önemlidir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hibu.randommatch&hl=tr&gl=TR adresine girerek bu uygulamalar arasında en iyisi olan HiBu – Rastgele Görüntülü Sohbet uygulamalarını indirebilirsiniz.

BURAYA TIKLAYARAK GOOGLE PLAY STORE ÜZERİNDEN HİBU UYGULAMASINI TELEFONUNUZA YÜKLEYEBİLİR VE KIZ DÜŞÜRMEYE BAŞLAYABİLİRSİNİZ.


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir