MEB Yasaksız Oyunlar Listesi

MEB Yasaksız Oyunlar Listesi – Yasaksız MEB Oyunları Oyna

MEB Yasaksız Oyunlar Listesi

Bir çok kişinin arayıpta bulamadığı MEB Yasaksız Oyunları sizler için aşağıda listeledik. Aşağıdaki oyunlar listesi tamamıyla pedagog onayından geçen oyunlardır. Yani çocuklarınız için hiç bir şekilde sorun teşkil etmeyen MEB oyunlarıdır.

MEB Yasaksız Oyunlar

  • Ebru Boyama Oyunu: Bu oyun ile çocuklarımızı boyama yeteneklerini ve görsel hafızasını geliştirebilirler. Oyunu oynamaları için aşağıdaki başlıktan linke ulaşabilirsiniz.
  • Kare Kapmaca Oyunu: Kare Kapmaca oyunu bir çoğumuzun bildiği bir oyundur. Çocuklarınız bu oyun ile zekasını geliştirebilir. Kare Kapmaca oyununu oynamaları için aşağıdaki başlıktan linke ulaşabilirsiniz.
  • MatMatik Oyunu: MatMatik oyunu ile sürükle bırak ile sayıları doğru şekilde seçmeniz gerekiyor. Oyunu oynamanız için aşağıdaki başlıktan ulaşabilirsiniz.
  • Kelime Türetmece Oyunu: Kelime Türetmece oyunu ile çocuklarınıza verilen sürede kelime türetmeleri istenmektedir. Oyunun linki aşağıdaki başlıkta bulunmaktadır.
  • Geometrik Cisimler Oyunu: Bu oyun çocuklarınızın Geometrik Cisimleri çok rahat şekilde öğrenmelerini sağlayacaktır. Oyunun linkini aşağıdaki başlıktan oynayabilirsiniz.

 

MEB Yasaksız Oyunlar Oyna

 

MEB Yasaksız Oyunlar indir

Yukarıdaki listedeki oyunları maalesef indirmeden oynamaktasınızdır. Oyunların indirilmesi MEB tarafından onaylanmamaktadır. Daha fazla oyun istiyorsanız yoruma yazmayı lütfen unutmayın. 24 Saat içerisinde yeni oyun eklenecektir.

 

Editörün Önerisi: Streamer Daily indir

Sizin İçin Seçtik  GTA 5 Mobile indir - Hayran Yapımı Mobil GTA 5

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir