Kova Burcu Kadını Özellikleri

Kova Burcu Kadını Özellikleri

Özgürlükler kraliçesi kova burcu kadınları olarak yazımıza başlarsak hiç de yanlış olmaz. Özgürlüklerine bu derece düşkün olan başka bir burca rastlamanız mümkün olmayabilir. Kova burcu kadını özellikleri arasında en çok dikkat çeken bu olmaktadır.  Özgürlükleri adına her türlü kargaşaya girebilir ve bunu korumak adına her şeyi yapabilirler. Onlar için hayat mottosu budur. Asla kısıtlanmaya gelemezler. Kendilerini ancak özgür bir ortamda ortaya koyabileceklerini düşünerek hareket ederler. Bu doğrultuda aile, çevre, sevgili hiçbir şekilde onu kısıtlamamalıdır. Kısıtlama kokusu sezdiği anda kova burcu kadını asla buna katlanamaz ve o kişiyi ya hayatından çıkarır ya da çevresini değiştirir.

Kova burcu kadını özellikleri arasında yer alan bir diğer dikkat çekici özellik ise onların her şeyi biliyorum havasıdır. Birçok konuda bilgi sahibi olduklarını kabul ederler ve bununla övünürler. Ancak eleştiri noktasında gelen ‘’çok bilmiş kişi’’ sıfatını asla kabul etmezler. Zira onlar eleştirmeyi çok seven ancak hiçbir şekilde eleştiriyi kabul etmeyen kadınlar olmaktadır. Zayıflıklarını ortaya koyacak herhangi bir özelliğin asla gün yüzüne çıkmasını istemezler. Bu noktada oldukça dikkatli davranırlar çevresine karşı. Çevresini oluştururken de eleştiri noktasında kendisinden üstün ya da baskın bir karakter bulundurmamaya dikkat ederler. Baskın karakterler onların konumunu zedeleyici bir unsur olmaktadır. Kova burcu kadınları da bundan kaçınırlar.

Kova Burcu Kadını Hangi Tip Erkeklerden Hoşlanır
Kova Burcu Kadını Hangi Tip Erkeklerden Hoşlanır

Kova Burcu Kadını Hangi Tip Erkeklerden Hoşlanır

Kadınların erkeklerden beklediği özellikler az çok belli olmaktadır. Yalan söylemeyen, sadık, mutlu eden ve sevgisini belli eden erkek gibi. Ancak kova burcunun bu noktada istekleri diğerlerinden fazla olabilir. Bundan etkili olan unsur da kova burcu kadınlarının kendilerinde sadece olumlu özellikleri görerek bu noktada değecek en iyi erkeği bulma isteğinden kaynaklanır. Kova burcu kadını için karşısındaki erkek:

  • Özgürlüğü kısıtlamayan,
  • Yeniliklere açık,
  • Yaratıcı,
  • Yalan söylemeyen ve sadık,
  • Güven duygusunu zedelemeyen olmalıdır.
Sizin İçin Seçtik  Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Bununla birlikte kova burcu kadınları kimi zamanlar uçuk kaçık çılgın hareketler sergileyebilirler. Karşısındaki erkek bu noktada ona ayak uydurabilecek kadar eğlenceli birisi olmalıdır.

Kova Burcu Kadını Evlilik Hayatı
Kova Burcu Kadını Evlilik Hayatı

Kova Burcu Kadını Evlilik Hayatı

Bir kova burcu kadını erkek arkadaş seçiminde oldukça irdeleyici olabilmektedir. Kendisine layık bir erkek bulduktan sonra kendilerince düzenli bir ilişkiye başlarlar. Ancak evlilik noktasında bu kişiyle radikal kararlar alabilmektedirler. Kova burcu kadınlarını uzun süre bir erkekle gördükten sonra bir anda bir ayrılıkla sonuçlandığını ve seneler öncesindeki birisiyle evlenirken görebilmeniz oldukça mümkündür. Bu onlar için şaşırtıcı olmayan bir durumdur. Bununla birlikte kova burcu kadınları çocuklarla anlaşmak konusunda bir yönden oldukça iyidir. Çocuklarıyla anne-çocuk ilişkisinden ziyade abla ilişkisi kurarlar. Bunun yanı sıra çocuklarının daha iyi konumda olabilmeleri adına gelecek planlarını erkenden ayarlarlar. Kendilerini de annelik konusunda donanımlı hale getirmeye uğraşırlar.

Kova Burcu Kadını Özellikleri
Kova Burcu Kadını Özellikleri

Kova Burcu Kadını Eğlence Hayatı

Kova burcu kadını eğlenceye oldukça düşkündür. Arkadaşlıklara önem verirler ve oldukça eğlenceli bir yapıya sahip olduklarından çevreleri de oldukça geniştir. Birçok farklı özelliğe sahip bireyi çevresinde bulundurabilecek kadar kabul noktası gelişmiştir. Kova burcu kadını özellikleri arasında en çok dikkat çeken bir diğer özellik de bu noktada insanları kabullenen bir yapıya sahip olması yatmaktadır. Çevrelerinin kalabalığı ise her zaman kova burcunun istediği bir durum olmayabilir. Eğlenceye düşkünlüğü ile bilinse de kimi zaman her insan gibi yalnız kalmaya ihtiyaç duyarlar. Ancak bu onların eğlenemeyeceği anlamına gelmez. Tek başlarına da oldukça eğlenceli anları kendilerine oluşturabilirler ve hayatlarını böyle devam ettirebilirler.


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir