Kız Düşürme

Önceden bir ilişki kurmak isteyen erkekler iletişimin ve internetin olmadığı zamanlarda toplulukların olduğu mekanlara gider ve orada kız tavlamaya çalışırlardı. Ancak günümüz teknolojisinde yapılan uygulamaların telefonlara ya da bilgisayarlara indirilmesi ile birlikte sohbet ve arkadaşlık ederek kızları düşürmek çokta kolaylaşmıştır.

Kız düşürmenin bazı püf noktaları bulunmaktadır. Özellikle bu istediğiniz profilde ve özellikteki kızları internet uygulamaları üzerinden çok rahat bir şekilde elde etmeniz mümkün olmaktadır. Birden fazla seçeneğe izin olduğu bu uygulamalarda belki çok zaman eşleşmelerde defedileceksiniz fakat mutlaka en sonunda tavlama ihtimaliniz de olacaktır.

Erkeklerin en çok korktuğu şey kabul edilmeme duygusu dur. Kendiniz yeterli olduğunuza inanırsanız karşınızdaki kızı düşürme şansınız daha kolay olacaktır. Komplekslerinizden arınmanız gerekmektedir. Karşı tarafın hangi tür erkeklerden hoşlanacağını bilemezsiniz. Kız düşürmek bir sanattır. Karşınızdaki kızın akıllı ya da aptal olması bu sanatla alakalı bir şey değildir. Hiçbir kadın aptal değildir. Yeter ki siz kız düşürmek için doğru kriterlere sahip olun.

Kız Düşürme Uygulamaları Nelerdir?

Son on yıl öncesine baktığımızda teknoloji ve internet dünyası o kadar fazla gelişti ki birçok arkadaşlık ve konuşma siteleri uygulamaları ile hayatımızın içine girmiş durumdadır. Bu uygulamalarda özellikle profil resimlere karşı taraf etkilemek için çok önemlidir. Suratınızın çok iyi bir şekilde gözüktüğü, gülen bir sürat ifadesi veya vücudunuzu ön plana çıkmasını istediğiniz bir durumu profilinize çok rahat bir şekilde koyabilirsiniz.

Ayrıca profilde yazacağınız ve hakkınızda bilgi edinmesine, karşı tarafa güven duymasına sebep verecek olan yazışmalarda kız düşürme açısından çok önemlidir. Kızlar atletik yapılı, spor yapan ve uzaktan bakıldığında kendisini güven veren erkeklerden çok hoşlanırlar. Uygulamaların en güzel tarafı kız düşürme konusunda hangi bölgeden ve hangi kriterlerde nasıl özellikler arıyorsanız onları bulmanız açısından çok faydalı olacaktır.

Sizin İçin Seçtik  Hayvanlar Hakkında Bilgiler

Kız Düşürme Teknikleri Nelerdir?

Arkadaşlık uygulamalarını indirdiniz ve hayalinizde kurduğunuz kız ile bir sohbet ortamı yaratmak istiyorsunuz. Öncelikle profilleri içerisinde hayalinizdeki kızı bulmanız gerekmektedir. Daha sonra onun yazmış olduğu kriterler doğrultusunda sizin çok iyi bir profil resmi ile eşleşme göndermeniz onu elde etmek açısından çok önemli olacaktır. Bu teknikler konusunda HiBu – Rastgele Görüntülü Sohbet siteleri çok faydalı olacaktır. İndirmek istediğiniz takdirde https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hibu.randommatch&hl=tr&gl=TR adresinden faydalanabilirsiniz.

KIZ DÜŞÜRME UYGULAMALARI ARASINDA EN İYİSİ OLAN HİBU’YU BURAYA TIKLAYARAK GOOGLE PLAY ÜZERİNDEN TELEFONUNUZA YÜKLEYEBİLİR VE KULLANABİLİRSİNİZ.


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir