İslami Rüya Tabirleri

islami-ruyalar-tabiri

İslami rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyada yemek yapmak veya rüyada yemek pişirmek, hayırlı bir rüyadır ve kişinin amellerinin hayra yorulmasına neden olur. Aynı zamanda bol rızık ile rızıklanacağınıza işaret eder. Rüyada yemek yapmak, rüyayı gören kişinin hayatının geri kalanında, bol rızık ve geniş, bereketli bir gelir anlamına gelmekte. Tabii ki burada, doğru adımlar atmak ve doğru bir hayat çizgisinde yürümek de rızkınızı daha bereketli, helal ve arttırmış kılacaktır. Tabii ki rızık derken sadece maddiyat anlamında değil; iş ve kariyer, eş ve maneviyat olarak da yorumlanabilir.

Yine rüyada baklava yemek tabirine göre rüyayı gören kişinin hayatının geri kalanında bol kazanç, güçlü arkadaşlıklar, yaşamında ulaşmayı hedefleyip de bir türlü ulaşamadığı şeylere kısa süre ulaşmak olarak yorumlanabilir. Mutluluk, sevinç, bol kazanç, zenginlik ve bereketli bir yaşam da bu rüyanın diğer yorumlarıdır. Rüyada geniş anlamda bir tatlı olan baklavayı görmek, tatlı söze işarettir. Etrafınızdaki kişilerle tatlı diyaloğunuzu arttıracak ve onlarla tatlı dille yaklaşmayı tercih edeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada salıncakta sallanmak ise çoğu kişinin özellikle terkedilmiş veya bir parktaki salıncakta sallandığını gördüğü bir rüyadır. Bu rüyada, rüyayı gören kişi, özel hayatında veya daha olası olan çalışma ortamlarında bir sorun ile karşılaşacağı anlamına gelir. Bu sorun kimi zaman yanlış anlaşılma, kimi zaman iş aksaması kimi zaman ise iş arkadaşları ile arasında meydana gelen sorunlar olabilmektedir. İşte burası bir dönüm noktasıdır ve bu süreci iyi yönetmeniz gerekiyor.

Bunların yanında ziyaretçiler en çok rüyada nişanlandığını görmek rüyada görümce görmek, rüyada asansörde kalmak, diş fırçalamak, sevgiliden ayrılmak, bulgur görmek telefonla konuşmak, rüyada eşinin öldüğünü görmek gibi çeşitli rüya yorumları da http://islamiruyalar.org/ adresinde ücretsiz olarak okunabilir.

Sizin İçin Seçtik  Tok Tutan Besinler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir