ingilizce-kurs-onerileri

İngilizce Kurs Önerileri

En fazla kullanılan evrensel dillerden biri olan İngilizce, dünyanın her yerinde insanlarla iletişime geçebilmek için gerekli olan dillerin başında gelmektedir. İngilizce konuşma ve okuma becerisi olan herkes, dünyanın en ücra köşesinde dahi rahat bir iletişimle işlerini kolaylıkla yapabilmektedirler. İngilizce kurs önerileri başlıklı bu yazımızda, dünya genelinde en yaygın kullanılan dil olan İngilizceye uygun fiyatlarla çok daha rahat bir şekilde öğrenebileceğiniz İngilizce kursları listesini sizlerle paylaştık.

Bu kurslarda uygulanan özel metotlar sayesinde, İngilizceyi daha rahat bir şekilde ve daha kısa sürede öğrenebilirsiniz.

İstanbul İngilizce Kurs Önerileri

English Time

Uzun zamandır Türkiye’de İngilizce eğitim alanında faaliyette olan English Time, 120 saatlik programlara ek olarak dil öğrenimini geliştirmek için çeşitli aktiviteler düzenlemektedir. İngilizce kurs önerileri listemizde Türkiye’nin en iyi kurslarından birisi olarak önereceğimiz English Time, gerek eğitim İngilizcesi ve gerekse kurumsal İngilizce düzeyinde farklı eğitimler vermektedir.

english-time

Toplam 600 eğitmen ile 48 farklı şubesinde hizmet veren English Time İngilizce dil okulları, bugüne kadar 940 bin kursiyere hizmet vermiştir. %100 öğrenme garantisi vererek sektörde iddialı olan İngilizce dil okulu önerileri arasında, English Time genel özellikleriyle dikkat çeken yerler arasındadır.

AmericanLife

İlk kez ABD’de kurulan dil kursu, 57 yıllık bir geçmişe sahip olup oldukça köklü dil okulları arasında yer almaktadır. Uluslararası düzeyde İngilizce eğitiminin yanı sıra, farklı dillerde de eğitim vermektedir. Türkiye’de vermiş olduğu eğitimlere ek olarak, alacağınız eğitim paketi kapsamına göre yurtdışında eğitim görmenize de imkân tanımaktadır.

american-life

Başta Amerika olmak üzere; Rusya, Türkiye, Irak, Ukrayna, Mısır, Kazakistan, Azerbaycan ve Türkiye gibi farklı birçok ülkede onlarca şubesi bulunmaktadır. Türkiye’de 12 tanesi İstanbul’da olmak üzere, toplam 42 şubesi bulunan AmericanLife, İngilizce kurs tavsiyeleri listemizde tercih edebileceğiniz İngilizce dil okulları arasında bulunmaktadır. Farklı kademelerde eğitim veren okul, ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek paketlerle herkese ve her keseye hitap etmektedir.

Sizin İçin Seçtik  İngilizcede Sık Kullanılan Deyimler

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

Toplamda 107 yıllık geçmişiyle hizmet veren Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları, İngilizce ve dünyada kabul görmüş farklı diller için kurslar vermektedir. Dünyanın en büyük İngilizce dil kursları arasında yer alan Amerikan Kültür, 2010 ve 2011 yıllarında üst üste Avrupa Birliği Kalite Ödülü’ne layık görülmüştür.

amerikan-kultur-dil-kursu

İlgili eğitim paketinin seçilmesi ve kursiyerin kursu başarıyla tamamlaması halinde, uluslararası denklik İngilizce yeterlilik belgesine sahip olunmaktadır. Dünya genelinde 600 temsilciliğe sahip olan Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu, Türkiye’nin farklı illerinde bulunan birçok şubesiyle yabancı dil eğitimi hizmetini devam ettirmektedir.

Akın Dil

Akın Dil Eğitim Merkezi ve Yurtdışı Dil Okulları, Türkiye genelinde İngilizce dil eğitimi veren nitelikli özel dil okulları arasında yer almaktadır. Toplamda 14 şubesi bulunan eğitim merkezi, özellikle eğitime yönelik İngilizce kurslarıyla dikkat çekmektedir.

akin-dil-kursu

Diğer dil kurslarına nazaran online eğitim vererek kursa katılamayan anca İngilizce öğrenme ihtiyacı hissedenlere yönelik ayrıcalıklı eğitimiyle dikkat çeken Akın Dil, uzun zamandır İngilizce dil eğitimi alanında hizmet vermektedir.

EF İngilizce Dil Okulları

50 yılı aşan sektör deneyimiyle İngilizce öğrenmek isteyenlere kapsamlı hizmet veren EF İngilizce Dil Okulları, tecrübeli eğitmen kadrosuyla Türkiye’de faaliyet gösteren İngilizce dil kursu önerileri listemizde yer almaktadır. Tüm dersliklerinin son sistem teknoloji ile donatıldığı EF okulları, farklı seviyelerde İngilizce eğitim paketleriyle ihtiyaçlarınıza yönelik cazip seçenekler sunmaktadır.

ef-dil-okulu

Yurtdışında İngilizce eğitimi de veren dil okulu, Malta ve Toronto okullarıyla yurtdışı eğitimlerini sürdürmektedir. Gerek başlangıç seviyesi ve gerekse ileri düzeydeki İngilizce öğrenim ihtiyaçlarınız için, EF İngilizce Dil Okullarını tercih edebilirsiniz.

British Time

“Sınırsız Bir Dünya İçin” sloganıyla hizmet veren British Time, 1998 yılından günümüze kadar ara vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul, Diyarbakır ve Kayseri olmak üzere toplamda bu illerde 9 şubesi bulunan yabancı dil okulu, mevcut şubelerinde aynı dönem içerisinde yaklaşık 15 bin öğrenciye eğitim verebilme kapasitesine sahiptir.

british-time-kursu

İleri teknolojilerle donatılmış dersliklerde hizmet veren British Time, ISO 9001:2008 kalite standardı belgesine sahiptir.

British English Yabancı Dil Kursları

1975 yılından günümüze kadar hizmet kalitesini yükselterek eğitimlerine devam eden British English Yabancı Dil Okulları, İngilizce Dil Kursu tavsiyeleri arasında yer almayı hak edecek özelliklere sahip kurslar arasındadır.

british-english-kadikoy

Eğitim için İngilizce kurslarının yanı sıra, kurumsal iş düzeyindeki İngilizce ve farklı yabancı dil paketleriyle hizmet vermektedir. Size uygun kurs paketini alarak, kısa sürede İngilizce öğreneceğiniz British English Yabancı Dil Okulları, uygun fiyatlara sahip olacağınız eğitim paketleriyle dikkat çekmektedir. Sıklıkla olmasa da, yurtdışında İngilizce eğitimi paketleri de dil okulu tarafından verilen hizmetler arasındadır.

Sizin İçin Seçtik  Etkili Ders Çalışma Programı - Nasıl Etkili Ders Çalışılır?

Just English

just-english-bakirkoy

Genel İngilizce kurslarının yanı sıra akademik sınav kurslarında da belirli bir aşama kaydeden Just English, nitelikli İngilizce eğitimi alabileceğiniz dil okullarından biridir. 10 tanesi İstanbul’da ve 1 tanesi yurtdışında olmak üzere toplam 22 şubesi bulunan dil okulu, En Çok Güvenilen Dil Okulu, En Kaliteli Yabancı Dil Kursu gibi, farklı ödüllerin sahibi olmuştur. Just English Dil Okulları karşılıklı eğitimin yanı sıra, online İngilizce Dil Eğitimi alanında da başarıyla hizmet vermektedir.

Teol Dil Okulları ve Yurtdışı Eğitim

Teol Dil Okulları, Türkiye’de ve yurtdışında İngilizce dil eğitimi veren eğitim kurumları arasında yer almaktadır. TOEIC, TOEFL ve IELTS sınavlarına hazırlık kurslarının yanı sıra, iş ve eğitim İngilizcesi kursları gibi farklı içeriklere sahip paketlerle hizmet vermektedir.

teol-kadikoy

Tüm sınıflarında dijital animasyon eğitimlerini öne çıkaran yabancı dil okulu, akıllı tahta teknolojisi ve diğer teknolojik donanıma sahip özel sınıflarda eğitimlerine devam etmektedir.

Kursiyerlerin derslere katılımları da dikkate alınarak başarısız olunması durumunda, ücretsiz kur tekrarı gibi avantajlar sunan dil okulu, bu sayede başarı garantisi sunmaktadır. Bunların dışında online olarak uzaktan eğitim avantajlarına da, Teol Yabancı Dil Okullarında sahip olabilirsiniz.

Perfect English

İlköğretim ve Lise, Özel kurumsal dersler, Akademik sınavlara hazırlık ve genel İngilizce olmak üzere farklı eğitim paketlerini uygun fiyatlarla bulacağınız Perfect English dil okulları, 2002 senesinden günümüze kadar kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

perfect-english

Türkiye’nin farklı yerlerinde onlarca şubesi bulunan Perfect English Dil Okulları, aynı zamanda birçok önemli ödülünde sahibidir. Oxford University Press England, Çağdaş Gazeteciler Cemiyeti Yılın En İyi Dil Okulu, Türkiye’nin en güvenilir dil okulu ve Başbakanlık Yılın En İyi Dil Okulu ödülleri gibi, alanında prestijli ödülleri almaya hak kazanmıştır.

Dil kurslarının yanı sıra İngilizce eğitim için yayıncılık hizmeti de veren eğitim kurumu, bir bütün halinde başarıyı yakalamak isteyenlerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Oxford Street Dil Okulu

Farklı dillerde kurs vermesine rağmen, özellikle İngilizce kurs önerileri arasında yer verdiğimiz Oxford Street İngilizce dil alanında önemli başarılar sağlamış kuruluşlar arasındadır.

Sizin İçin Seçtik  Uzaktan Eğitim İzle - Tüm Detaylar

oxford

1991 senesinde Londra’da kurulan ve zaman içerisinde dünyanın farklı ülkelerinde yüzlerce şubeye ulaşan Oxford Street, Türkiye’de de birçok şubesiyle İngilizce eğitimi vermeye devam etmektedir. Konuşma ağırlıklı eğitimlerini yazma, okuma ve anlama alanlarında da çeşitlendiren İngilizce dil kursu, 2012, 2013 ve 2017 senelerinde Amerika’da düzenlenen ödül gecesinde, “The Best Language School” ödülünü almıştır.

The American Street

the-american-street

İngilizce dil kursu önerileri arasında yer verdiğimiz The American Street İngilizce dil okulu, İngilizce dil bilgisi kavramını pekiştirici eğitimiyle dikkat çekmektedir. Özel olarak geliştirilmiş eğitim paketleriyle çeşitli seviyedeki İngilizceler için kısa sürede öğrenme vadeden okul, Türkiye’nin yanı sıra farklı birçok ülkede de şubelere sahiptir.

İngilizce Kursu Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Birçok kurum, İngilizce kursu vermekle birlikte bu kurumların vermiş oldukları kursların kapsamı ve sektördeki varlıklarını hangi düzeyde ilerletebildikleri, alacağınız eğitimden elde edeceğiniz verim açısından oldukça önemlidir. İngilizce dil kursu seçerken şunlara dikkat etmeniz, daha nitelikli bir dil eğitimi için önemlidir.

  • Öncelikle ne düzeyde İngilizce öğrenmek istediğinizi net bir şekilde belirlemelisiniz. Böylelikle ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilecek düzeyde eğitim alabilir, sonrasında yeniden kurs almak gibi bir duruma düşmezsiniz.
  • Eğitim almak istediğiniz dil düzeyinden sonra, sizin için en iyi eğitimi verebilecek İngilizce dil okulu için karar vermeniz gerekecektir. Yukarıda vermiş olduğumuz İngilizce kurs önerileri listesi, Türkiye’nin en iyi dil kurslarından oluşmaktadır. İmkanlarınız doğrultusunda, kendinize farklı alternatiflerde bulabilirsiniz.
  • Kurs eğitmenlerinin sektördeki deneyimi, İngilizceye ne kadar hâkim oldukları gibi konularda araştırmalar yapabilirsiniz. Bilindik birçok İngilizce dil okulu, ana dili İngilizce olan eğitmenler eşliğin de eğitim vermektedir.
  • Alacağınız eğitim düzeyi ne olursa olsun, o düzeyde konuşma, okuma, yazma ve anlama kabiliyetinizi geliştirecek düzeyde olmalıdır. Gramer kurallarına, alacağınız seviyede hâkim olabilmeniz oldukça önemlidir.
  • İmkanlarınızın elverişli olması durumunda, seçeceğiniz kursun yurtdışı eğitim paketlerinin olması İngilizce öğrenmek için size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Bu sayede anadili İngilizce olan insanlarla konuşma çabasına girerek, kendinizi daha iyi geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda onların aksamlarını daha rahat bir şekilde kavrayarak, kendinizi daha iyi geliştirmeniz mümkün olacaktır.

Aşağıdaki yazılarımızı da incelemeyi unutmayın.


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir