Hangi Burcun Kadınları Hangi Tip Erkeklerden Hoşlanır?

hangi burcun kadınları hangi tip erkeklerden hoşlanır

Hangi Burcun Kadınları Hangi Tip Erkeklerden Hoşlanır? Burcuma Uygun Sevgili Tipi Nedir?

Astroloji gündelik hayatımızda büyük yer kapladığı gibi ikili ilişkilerde de önemli bilgiler sunuyor bizlere. Hepimiz en azından internette bir defa da olsa Başak Burcu Hangi Erkeklerden Hoşlanır, Aşk Burç Testi gibi aramalar yapmışızdır. Ya da Hangi Burcun Erkeği Sana Uygun / Uygun Değil gibi galerilere bakmışızdır. Bir ilişkide tek bir kriterden bahsetmek tabii ki de yanlış olacaktır. Ama ilk kriterler açısından bakacak olursak bunu birkaç başlığa indirebiliriz. Peki ama bu kriterler neler? Hemen hemen hepimizin hayatında yer eden ve aklımıza takılan bu sorunun çözümü yazımızda. İşte Hangi Burcun Kadınları Hangi Tip Erkeklerden Hoşlanır? sorusunun cevabı…

koç burcu kadını

Koç Kadını

Koça kadını hangi tip erkeklerden hoşlanır? Koç kadını eğlenceli ve kumral erkeklerden çok fazla etkilenmektedir. Kendisi de eğlenceli bir burç olduğundan dolayı ilişkilerinde de ona hareket katacak kişileri tercih eder. Bu yüzden en az onun kadar eğlenceli kişiler koç kadınının her zaman radarına girmeyi başarır.

boğa burcu kadını

Boğa Kadını
Boğa kadını hangi tip erkeklerden hoşlanır? Boğa kadını koç kadınları gibi kumral erkeklerden hoşlanırken, eğlence yerine boğa kadınları bilgiyi tercih eder. Entelektüel erkekler boğa kadınının her zaman ilgisini çekmiştir. Boğa kadını edebiyat seven, şiir okuyan, sanatla ilgili entelektüel seviyesi yüksek erkekleri tercih eder. Boğa kadını ile ilişki yaşamak istiyorsanız ona bilgi konusunda bir şeyler katabilmelisiniz. Yoksa boğa kadını karşısında şansınız çok düşük.

ikizler burcu kadını

İkizler Kadını
İkizler kadını hangi tip erkeklerden hoşlanır? İkizler kadını için en önemli kriterlerden birisi karşısındaki insanın sorumluluk sahibi olmasıdır. İkizler kadınının rahatına düşkünlüğünden olsa gerek karşısındaki kişinin her şeyin üstesinden gelebilecek olmasını ister. İkizler kadını ilişkisinde sırtını yaslamak istiyor dersek yeridir. Sorumluluk sahibi ve esmer bir erkek ikizler burcu kadınının her zaman dikkatini çekmeyi başarmıştır.

yengeç burcu kadını

Yengeç Kadını
Yengeç kadını hangi tip erkeklerden hoşlanır? Yengeç kadınları oldukça evcimedirler. Bu yüzden karşılarında da en az kendileri kadar evcimen bir erkek görmek isterler. Yengeç kadınlarının en mutlu oldukları yer evleridir. Bu sebeple evcimen ve sarışın bir erkek yengeç kadınlarının her zaman tercihi olmuşlardır.

aslan burcu kadını

Aslan Kadını
Aslan kadını hangi tip erkeklerden hoşlanır? Aslan kadınları diğer burçlara göre daha farklı bir kritere sahiptir. Diğer burçlar kendilerine benzer özellikteki insanları isterken, aslan burçları en çok kükreyen burç olmasına rağmen karşılarında sessiz birisini görmek isterler. Uysal ve sessiz erkekler aslan burcu kadınlarının her zaman ilgi duyduğu erkeklerdir.

başak burcu kadını

Başak Kadını
Başak kadını hangi tip erkeklerden hoşlanır? Başak kadınları oldukça titiz ve düzenli insanlardır. Hatta takıntı derecesine varan titizlikleri vardır. Bazen bu titizlik takıntılarından da gizli bir zevk almaktadırlar. Hal böyle olunca başak kadınlarının hoşlandığı erkek kriterinden ilk sırada bakım olması da gayet doğal. Başak kadınları bakımlı ve titiz erkeklerden daha fazla hoşlanırlar. Titiz, bakımlı ve kumral bir erkekseniz başak burçlarının kesinlikle ilgisini çekeceksiniz.

terazi burcu kadını

Terazi Kadını
Terazi kadını hangi tip erkeklerden hoşlanır? Terazi kadınları otoriter ve zeki olduklarından dolayı karşısındaki partnerini de aynı zekada olmasını ister. Bir tartışmayı kendisi başlatıp, büyük bir zevkle sürdürebilen ve kendisi istediği zaman tartışmayı sonlandırabilen bir kadın, karşısında da olgun, sınırlarını iyi bilen, ağırbaşlı bir erkek görmek ister. Terazi kadınları için olgunluk, ağırbaşlılık ve bunun yanında da kumral olmanız onu etkileyebilecek kriterler arasındadır.

akrep burcu kadını

Akrep Kadını
Akrep kadını hangi tip erkeklerden hoşlanır? Akrep kadınları kendisini çok beğenen, kendisiyle her zaman barışık kişilerdir. Kıskanmak, kıskançlık ve kıskandırmak onların doğasındadır. Böylesi bir kadın da karşısında özgüveni yüksek, kendisini beğenen ve karizmatik bir erkek görmek ister. Eğer karizmatik ve esmer bir erkekseniz akrep burcu kadınlarının her zaman ilgi odağındasınızdır demektir.

yay burcu kadını

Yay Kadını
Yay kadını hangi tip erkeklerden hoşlanır? Yay kadını eğlenceyi ve özgürlüğü sonuna kadar yaşamayı isteyen bir burçtur. Karşısındaki kişininde onun eğlencesine eğlence katmasını bekler. Birlikte güzel vakit geçirmek, mutlu hissetmek ve kahkahalar atmak, yay burcu kadını için olmazsa olmazlardır. Özgürlüğüne düşkün olan yay burçları kısıtlanmak istemediklerinden onların özgürlüklerine karışmayacağına emin olacakları birisini isterler. Eğer eğlenceli ve kumral birisiyseniz yay burcu kadınıyla olan ilişkinizde kahkahalar atacağınızdan emin olabilirsiniz

oğlak burcu kadını

Oğlak Kadını
Oğlak kadını hangi tip erkeklerden hoşlanır? Oğlak kadınları düşünülmek ister. Ufak jestlerle çok mutlu olan oğlak kadınlarının ilk kriteri düşünceli bir erkektir. İlginin üzerilerinde olmasından hoşlanan oğlak kadınları ilişkilerinde düşünceli,ilgili ve esmer erkekleri her zaman tercih ederler.

kova burcu kadını

Kova Kadını
Kova kadını hangi tip erkeklerden hoşlanır? En güçlü burçlardan birisi olan kova kadını, aslan burcu kadınlarının aksine güçlü, yeri geldiğinde sertleşen erkekleri çekici bulurlar. Güçlü erkekler kova kadınlarının her zaman ilgisini çekmiştir. Çünkü kova kadınları karşılarında asla sessiz, sakin birisini istemezler. Esmer ve güçlü bir erkekseniz tam da kova kadınının kriterlerine uygunsunuz demektir.

balık burcu kadını

Balık Kadını
Balık kadını hangi tip erkeklerden hoşlanır? En duygusal burç olan balık kadınlarının, yine kendileri gibi duygusal, romantik erkekler hoşlanmaları bir tesadüf olamaz. Mum ışığında geçireceğiniz o romantik dakikalar balık burcu kadını için en özel anlardır. Ufak jestlerden ve romantik erkeklerden hoşlanan kova kadını da birçok burç gibi esmer erkeklerden hoşlanır.

Sizin İçin Seçtik  Doğum haritana bak, ruh eşini bul...