GTA 5 Mobile Nasıl İndirilir

GTA 5 Mobile indir – Hayran Yapımı Mobil GTA 5

Dünya üzerinde en çok oynanan oyunlarından birisi olan GTA 5. Bir hayran tarafından Mobile uyarlandı ve paylaşıldı. Oyun şuan beta aşamasında fakat oynandığı zaman GTA 5’ten daha çok GTA San Andres havası vermektedir. Fakat bunu bir kaç insanın yaptığını unutmadan sizlerle paylaşalım. Bu tarz hatalar ve buglar olacaktır, bunun için biraz daha beklemeniz gerek. Sürekli olarak GTA 5 Mobile güncellenecektir.

Gta 5 Mobile Nasıl indirilir
Gta 5 Mobile Oyun İçi Şehir Görüntüsü

 

GTA 5 Mobile Özellikleri

Oyuna başladığınız zaman sizi bir evin önünde başlatmaktadır. Oyun içerisinde bulunan butonlar ve sistemler şöyledir. “Harita, Vuruş, Nişan, Koşma, Silah Seçimi, Oyun Sesi Kısma, Şarjör Değişimi, Telefon (Fakat şuan çalışmıyor “Coming Soon” yazmaktadır.)” Oyun içerisinde ki butonlar tam olarak çalışmamaktadır. Örneğin silahı seçtikten sonra vurmaya çalışınca 2 – 3 kere basmanız gerekmektedir. Aksi halde tek dokunuşta silah ateşlenmiyor, aynı şekilde diğer butonlarda öyle.

Telefonunuz iyise bile oyunda hafif kasmalar olacaktır, güncellemeler ile optimizasyon getirileceğini düşünüyoruz. Oyunda orijinal GTA 5’teki gibi arabanın önüne geçince durmuyor ve araba direkt size vuruyor. Ortalama 3 araba vuruşundan sonra ölüyorsunuz ve tekrardan başlıyorsunuz. Boşta duran arabalara yakınlaştıktan sonra herhangi bir “arabaya bin” butonu çıkmıyor.

 

GTA 5 Mobile Yükle
GTA 5 Mobile Silah Seçim Ekranı

 

Oyunda ki silah çeşitliliği az çok GTA 5’tekilerle aynı. Fakat bazukayı aldığınızda ve ateşlediğinizde herhangi bir patlama efekti ortaya çıkmıyor. Diğer silahların bazılarında bu durum maalesef böyle. Tabii ki unutmamalıyız ki bu oyun hala beta aşamasında ve bir firma yapmamaktadır. Oyunun açılış ekranı GTA 5 orijinal ile birebir aynıdır ve geçiş yapılan resimde aynıdır.

 

GTA 5 Mobile Nasıl İndirilir?

Aşağıda ki indirme linkinden GTA 5 Mobile indirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra karşınıza oyunu yükle tarzın buton gelmektedir, bu butona tıklayın. Daha sonrasında oyun yaklaşık 20 – 60 saniye arasında kurulum yapacaktır. Kurulum bittikten sonra GTA 5 Mobile logosuna tıklayıp giriş yapabilirsiniz, tüm işlemler bu kadardır. Kurulum sırasında hata yaşıyorsanız yorum olarak belirtin.

Sizin İçin Seçtik  Mount & Blade ll: Bannerlord Yama Notları

GTA 5 Mobile indirmek için BURAYA tıklayın.

 

GTA 5 Mobile Nasıl Kurulur?


 

Yukarıda ki video ile GTA 5 Mobile kurulum hakkında detaylı bilgi edineceksiniz. Arkadaşlarınızında GTA 5 mobile’den haberdar olmalarını istiyorsanız lütfen paylaşmayı unutmayın.


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir