Google Mayıs Ayı Güncellemesi

Google’ın Mayıs Ayındaki Son Güncellemesi Sıralamaları Etkiledi!

Google her gün bizler fark etmesekte güncelleme yapmaktadır. Ve bu güncellemeler ile temel arama algoritmasını günceller. Bu güncelleme, kullanıcıların yapmış oldukları aramaları daha da alakalı olan kaliteli sonuçları elde etmelerini sağlayan bir güncellemedir. Yani bir kullanıcı bir arama yaptığında Google o kullanıcıya en iyi sonucu vermesi gerek. Bunun içinde her gün güncelleme yaparak, kullanıcıya en doğru bilgiyi vermek için çalışıyor.

Önceki güncelleme Ocak ayında yapılmıştı ve aylar sonrasında Google Mayıs ayı içerisinde yeni bir temel güncelleme yayınlamaya başlayacağını duyurdu. Bu köklü güncellemenin, arama yapmış her bir kullanıcıya. Daha doğru sonucu vermek için yaptıklarını açıkladı.

 

İşte Google’ın Nisan ve Mayıs Ayındaki Güncellemeleri

Google Mayıs Güncellemesi

 

Sizde bu bilgilere https://www.rankranger.com/rank-risk-index sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Görmüş olduğunuz gibi hem mobilde hem de masaüstünde mayısın 4 – 6’sı arasında. Oldukça yüksek seviyeli bir güncelleme yapılmış. Bu güncelleme sonrasında bir çok web sitesinin sonuç sıralaması değişti. Bu sonuç sıralamaları Google’ın gözünde hangi site daha etkili sonucu veriyorsa onu çıkardığını gösterdi.

 

Siz Google’ın bu yapmış olduğu güncellemeden memnun musunuz?


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir