Warzone Güncellemesi

Call of Duty: Warzone’da Kaldırılan Helikopter Tekrardan Geri Ekleyecek

Geliştirici firma Infinity Ward, Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone için yeni bir güncelleme getirecek. Güncelleme ile her iki oyunda da bazı ayarlamalar yaptığını duyurdu. Güncellemede ki en büyük değişikliği, geliştiricinin PC, PlayStation 4 ve Xbox One’daki battle royale oyununda yaptığını belirtti.

Call of Duty: Warzone’da kaldırılan helikopteri, gelecek güncelleme ile ekleyeceklerini duyurdu. Infinity Ward, resmi Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşım ile oyuncuların çok sevdiği Helikopteri tekrardan ekleyeceklerini söyledi.

 

Infinity Ward’ın Paylaştığı Tweet

 

Helikopterin oyun dengesini oldukça fazla etkilediğinden dolayı. Call of Duty: Warzone’daki helikopterler kısa süre önce Warzone’dan çıkarıldı. Bir çok oyuncu, bazı Warzone oyuncularının kolay şekilde öldürmeler elde etmek için. Hava altındaki araçları, haritadan fırlatabildiği bir hatayla karşılaştığını belirtti. Infinity Ward’ın bu sorunu ele alıp almadığı henüz belli değil.

Artık oyunda her oyuncu 4.500 nakit ile başlayacak ve öldüğünüzde yüzde 50’sini düşüreceksiniz. Ayrıca, ikinci ve son seyf’te yeniden doğma devre dışı bırakıldı. Son yapılacak güncellemenin başka yerlerinde, Modern Warfare’in 24/7, 10v10 maçları olacak şekilde ayarlandı. Ayrıca multiplayer modda moshpit’e 3v3 Gunfight (Yalnızca Bıçaklar) eklendi.

Infinity Ward ve ortak geliştirici Raven Software tarafından yakın zamanda tüm platformlarda olacağını belirtti. Hem Modern Warfare hem de Warzone için bir güncelleme yayınladı. “Taşıt istismarlarını önlemeye” yönelik ayarlamalar yapan yama .357 tabancayı havaya uçurdu ve onları biraz daha kolay hale getirmek için “tüm duman zorluklarını” düzeltti.

Sizin İçin Seçtik  Hayallerinizin Hayatını Popmundo ile Yaşayın

 

Editörün Önerisi: Warzone Sistem Gereksinimleri


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir