Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Boğa burcu kadınları bulundukları ortamda dikkati üzerine çekmeyi hem fiziksel yapıları ile hem de hareketleri ile başarır. Boğa burcu kadını özellikleri arasında yer alan konuşkan ve neşeli yapıları girdikleri ortamda ilgiyi çekmelerine sebep olur. Boğa kadınları konuşmayı oldukça çok severler. Sürekli konuşkan yapılarının altını doldurmak da onların önem verdiği başka bir durumdur. Çok konuşmaları asla boş konuştukları anlamına gelmez. Onlar için önemli olan doğru yerde ve zamanda konuşmak yer almaktadır. Karşısındaki kişi ya da kişileri sohbet ve muhabbetleri ile etkilemeye bayılırlar. Bunu başarabilmek adına da sağlam konuşma becerileri her zaman yardımcı olur.

Boğa Burcu Kadını Özellikleri
Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Boğa kadınları entelektüel bir kişiliğe sahiptir. Konuşkan olmalarının yanı sıra bu konuşmalarında anlamı da oldukça üst düzeyde tutarlar. Araştırma ve sorgulamaya oldukça meyillidirler. Durum böyle olunca onlar için gerekli araştırmalar neticesinde edinilen bilgilerin sayısı da oldukça fazladır. Bilgilerinin giderek büyümesi onları konuşmaya iter. Bu yüzdendir belki de boğa burcu kadını özellikleri arasında konuşkan olmak yatmaktadır. Boğa kadınları entelektüel yapıları ile ilgiyi üzerine çeker ve karşısındaki insanı istediği yönde etkilemeyi becerir. Dilerse bu özelliği sayesinde maniple de edebilir. Dilediği durumları gerçekleştirmek adına gizli bir silah olarak kullanabilir. Hayatındaki insanları da istediği yönde yönlendirmesi kaçınılmaz bir durum olmaktadır. Fikirlerinizi onun karşısında sonuna kadar savunamayabilirsiniz.

Boğa Burcu Kadını Arkadaşlık İlişkileri

Boğa kadınlarının çevresi ile ilişkileri çoğu insan gibi ilerlemektedir. İstediği kişi ile yakın dostluk kurabilen boğa kadını bu anlamda kendisi ile uyuşan burçları tercih etmektedir. Göze çarpan ilk burçlar arasında başak burcu gelmektedir. Kafa yapıları uyuşan bu burçlar arasında çok sıkı bir arkadaşlığın gelişmesi muhtemeldir. Boğa kadınları oldukça çabuk kırılan bir yapıya sahiptir. Bu kırılgan yapılarını arkadaşlarına yansıtmaları da oldukça muhtemeldir. Her ne kadar boğa kadını özellikleri arasında dik duruşlu ve güçlü bir kadın yer alsa da onların zaman zaman gelen asık suratlarına alışık olmanız da gerekir. Kırılgan yapılarını ortaya çıkardıkları anda boğa kadınları sarıp sarmalamalısınız.

Sizin İçin Seçtik  Kova Burcu Kadını Özellikleri
Boğa Burcu Kadını Arkadaşlık İlişkileri
Boğa Burcu Kadını Arkadaşlık İlişkileri

Boğa Burcu Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır

Aşk hayatı, bulunan iki kişinin beklentilerinin ne derece karşılandığı noktasında süresini belirler. Aşk hayatındaki beklentiler ne derece karşılanırsa o derece tatminkâr zamanlar yaşamak mümkündür. Boğa kadınları da bu noktada istekleri bulunan kadınlardır. Onlar aşka dair güveni bir anda bitirebilirler. Bu yüzden hayatlarına girecek olan erkeklerin dikkatli olması gerekmektedir. Boğa kadınının aradığı özellikler arasında:

  • Sadakatli olmak,
  • Güvenilir olmak,
  • Davranışlarında düşünerek hareket etmek,
  • Sevgiyi belli etmek ve hissettirmek,
  • Aşkı abartıp çocuksu yaşamamak yer almaktadır.

Boğa kadınları erkeklerine sırnaşıp çocuk olmayı severler. Ancak bunun için doğru yer ve zaman bulunmaktadır. Toplum arasında sevgilisine sürekli sırnaşmaktan kaçınırlar.

Boğa Burcu Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır
Boğa Burcu Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır

Boğa Kadınının Önem Verdikleri

Bir boğa burcundan bahsediyorsak eğer kadın veya erkek fark etmeksizin ortak bir özellik bulunmaktadır: Para ve alışveriş. Boğa kadını, kadınlık içgüdüsünün de verdiği durumla alışverişe oldukça düşkündürler. Bu sadece kıyafet konusunda olmaz. Herhangi bir alanda çeşitli şeyler alabildiğine şahit olmanız mümkündür. Bunun yanı sıra boğa kadınlarının düşkün olduğu bir diğer konu kesinlikle yemek olmaktadır. Onlar yemeğe ayrı bir önem ve anlam yüklemektedir. Yemeğe doymazlar ancak fiziksel anlamda da deforme olmazlar. Her zaman formunu korumasını iyi bilirler. Yemeğin yanı sıra uyumayı da oldukça çok severler. Uyku düzeni onlar için önemlidir. Uykuyu düzenli olarak almak adına gerekli düzenlemelerini hayatları içerisinde yaparlar.


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir