Zayıflamaya Yardımcı: Bo Diyet Çorbası Tarifi

Diyet, kilo sorunu yaşayan tüm bireylerin sıklıkla başvurduğu bir yöntemdir. Özellikle sıcak günlerde denizin tadını çıkarmak için fazla kilolardan kurtulmaya çalışırız. Mükemmel görüntümüzü geri kazanmak, sandığımız kadar kolay değildir. Bunu başarabilmek için birçok yöntem deneriz. Zayıflama çayları, değişik otlar zayıflama yöntemlerinden sadece birkaçıdır.

hepsiburada.com

Bo diyet çorbası, günümüzde insanların zayıflama yöntemi olarak sıklıkla kullandıkları bir çorbadır. Hazırlanması oldukça kolay olan bu çorbanın özellikle kış günlerinde içimizi ısıtması sebebiyle de çok tercih edildiği bilinmektedir. Birbirinden farklı baharatların yer aldığı bu çorba, sadece elli dört kaloriye sahip olması nedeniyle kolay sindirilebilir. Diyetisyen önerisi ile kolaylıkla sindirilen bo diyet çorbası, kilo vermeye de yardımcı olur. Düzenli bir şekilde içildiğinde tokluk hissi yaşatan bu çorba, acıkmamanızı sağladığı için kilo vermenize de destek olacaktır. Dışarıdan alındığı taktirde her paketi bir ay kullanabilirsiniz. Peki bo diyet çorba nasıl yapılır? Fazla kilolarını bir kenara atmak isteyenler için bo diyet çorbanın hazırlanışına bir göz atalım:

Bo Diyet Çorba Nasıl Hazırlanır?

Öncelikle her üründe olduğu gibi bu çorbada da pakette yazan tüm talimatlara birebir uymanız gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Çorbayı yapmak için önce 1 fincan su kaynatın. Daha az ya da daha fazla olması, çorbanın kıvamını bozabilir. Kaynayan bir fincan suya paketteki çorbayı ekleyin. Daha sonra 2-3 dakika süreyle karıştırın. Suyun kaynamasını da dikkate alırsak, on dakika gibi kısa bir sürede çorbanızı keyifle içebilirsiniz. Burada çorbanın soğumadan içilmesine ve günde bir defa kullanılmasına dikkat etmelisiniz. Özellikle bayanların hayal ettikleri vücuda kavuşmalarında büyük etkisi olan bo diyet çorbasını öğle yemeklerinde aç karna içmeniz gerekir.

Bo Diyet Çorbasının Fiyatı Nedir?

Kilo vermeye birebir olan bu çorbanın bir paketi günümüz şartlarında 180 Tl’dir. İlk başta 1 aylık kullanım için biraz fazla gelebilir. Ancak zayıflama çaylarına, birbirinden farklı diyet yöntemlerine verilen miktarı belli olmayan paralar göz önüne alındığında, bu paranın aslında çok normal olduğunu göreceksiniz.

Sizin İçin Seçtik  Peskutan Çorbası Tarifi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir