Başak Burcu Kadını Özellikleri

Başak Burcu Kadını Özellikleri

Adını duyduğunuzda kendinize çeki düzen verme ihtiyacı duyduğunu burç: Başak! Başak burcu kadını özellikleri baktığınızda o kadar nettir ki aslında bunun sebebi de kişinin de özellikleri oldukça nettir. Düşünceleri konusunda da belirli bir çevrede dolaşan Başak burcu kadını özellikleri bu yazımızda ele alacağız. Ve tabii ki Başak denildiğinde akıllara ilk gelen özellik titizlik, düzen, temizlik, ferah kokular vs. gelmektedir.  Başak burcu kadınları hayatlarında düzene oldukça büyük önem verirler. Bu konu sadece eşyalar konusunda geçerli değildir. Çevresindeki insanları da belirli bir düzen içerisinde önem sırasına dizer Başaklar. Bu noktada sıralamayı belirleyecek olan ise karşı taraftır.

Başak burcu kadınları dışarıdan bakıldığında oldukça sert, dominant bir yapıda gözükebilmektedir. Ancak yeterli değeri elde edebilen kişiler Başak burcu kadını özellikleri konusunda gerçekleri görebilmektedir. Sanıldığının aksine Başak burcu kadınları:

  • Mantığıyla hareket eden,
  • Mantıklı olsa da asla duygusuz olmayan!
  • Düzenli,
  • Çevresindeki ilişkilere önem veren,
  • Bildiği doğruları değiştirmekte çekinen bir yapıya sahiptir.

Mantık denildiğinde bir Başak burcu kadını için akan sular durabilir. Ancak bu demek değildir ki kadınımız duygusuz, ruhsuz birisi! Aksine kimi konularda dokunsanız ağlayacak bir yapıya sahiptir Başak kadınları. Ancak onlar hayatını yönlendirecek konularda genellikle mantığıyla hareket ederek kendilerini garantiye alırlar. İşleri, adımları noktasında garantici yapısı onları bu noktaya iter.

Başak Kadını
Başak Kadını

Başak Burcu Kadını İş Hayatı Özellikleri

Başak burcu kadını özellikleri arasında iş hayatını olumlu etkileyecek o kadar çok özellik vardır ki. Başak kadınlarının düzenli ve tertipli olması onları iş hayatlarında hep bir adım öteye taşımaktadır. Tamamlanması gereken bir proje, yapılması gereken bir iş olduğunda önceliğini her zaman buraya verecektir. İşini tamamlamadan asla rahat edemeyecek bir burçtur. Bunun yanı sıra mükemmeliyetçi yapısı Başak burcu kadınını iş hayatında başarılarını arttıracak bir unsur olmaktadır. Yaptığı iş ile adını duyurmak ve bunu yaparken ortaya kusursuz bir iş koymak onun için önemlidir. Girdiği işlerde bu özellikleri sayesinde hep bir adım önde olacağı ve başarıların gelmesi kaçınılmaz olacaktır.

Sizin İçin Seçtik  Terazi Burcu Kadını Özellikleri
Başak Burcu Kadını İş Hayatı
Başak Burcu Kadını İş Hayatı

Başak Burcu Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır

Başak burcu kadını nettir. Ne istediğini her zaman bilir ve buna yönelik hareket eder. Hayatının mihenk taşı olan mantığı ise aşk hayatı konusunda ikinci plana atılabilmektedir. Başak burcu kadını bir kere aşık olursa eğer duygularına kapılıp gitmemesi imkansızdır. Ancak mantığı her zaman bir kurtarıcı olarak yanı başında bulunur ve gerektiği zaman buna başvurur. Hoşlanacağı erkek tipi ise:

  • Hayatında belirli bir düzeni bulunduran,
  • Sıradan, tek tipe yaşayan,
  • Macera ve aksiyondan kaçınan,
  • Duygularla birlikte mantığını ön planda tutan,
  • Sorumluluk alabilen olmaktadır.

Bununla birlikte karşısındaki insanın çocuksu hareketleri barındırmayan yaşının olgunluğunda olmasını ister. Olgunluk onlar için vazgeçilmez bir unsurdur.

Başak Burcu Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır
Başak Burcu Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır

Başak Burcu Kadını Evlilik Hayatı Özellikleri

Başak burcu kadını aşık olduğunda direkt olarak evlilik hayalleri asla kurmaz. Karşısındaki erkeği sağdan inceler soldan inceler anlayacağınız iyice bir tartar. Onlar için önemli olan bir elbise gibi eş değiştirmek değildir. Tek düze hayatları olduğundan doğru kişiyle çıkılacak tek bir yol onlar adına büyük önem taşır. Eğer doğru kişiyi bulduğunu da düşünürse evlilik kaçınılmaz olacaktır. Evlilik hayatları konusunda Başak kadınları erkekler adına en doğru tercih olacaktır. Arkanızı çekip çeviren bunu yaparken asla gocunmayan ve sürekli sizi destekleyen bir kadın olacaktır Başak kadınları. Çocukları adına da oldukça planlı ve net kararlar alıp onların hayatlarının temellerini sağlam atar.


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir