Balon Patlatma Oyunu

balon-patlama-oyunu

Balon patlatma serilerinden olan renkli toplar ve balon patlatma oyunları 1-2-3-4-5 ve diğer versiyonları ile birlikte 2020 yılında yeni güncellemesine kavuştu. Eskiden flash oyun sitelerinin en gözdesi olan adobe eklentileri ile balon patlatma ve top patlatma oyunları oynanırdı. Ancak web tarayıcıların flash desteğini kaldırmasıyla yeni nesil html 5 oyunları artık ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Sizde en güzel balon patlatma oyunları oynamak istiyorsanız balonoyun.com adresindeki balon patlatmaca oyunlarını, zuma oyunlarını ve diğer macera oyunlarını ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Sadece klasik balon patlatma 1 oyunu bulunmuyor elbetteki. Örneğin balon patlatan maymun ile balon patlatma 2 oyunu, renkli balon patlatmaca oyunu, klasik zuma oyunları ve balon patlatma oyunlar yine balon oyun adresinde bulunuyor. Sitede sadece oyun oynamakla kalmayıp; oyundaki en yüksek skor seviyenizi oyunlar altındaki yorum kutucularına yazabilir ve diğer oyuncularla yarışabilirsiniz.

Balon patlatma oyunu tam ekran veya yan olarak site üzerinden oynayabileceğiniz gibi mobil uyum sayesinde her dakika her saniye ve her yerde zor balon patlatma 2 ve 3 oyunlarını, zuma balon sarmalını oynayabilirsiniz. Balon patlatma oyunlar klasik olarak fare yardımı ile oynanan bir oyundur. Renkli top yada balonlar aynı türe göre sıralanarak patlatılır. Özellikle yeni nesil balon patlatma oyunları 2020 yılı ile beraber oyun sitesi içerisinde yer almaya başlamıştır. Üstelik flash eklentisi olmadan direk olarak internetsiz balon patlatma oyunu oynamak daha kolay olmaya başladı. Html 5 oyunları sayesinde balon oyunları donmadan ve daha hızlı açılmakta bu da oyuncular için pozitif bir özellik olarak karşılanmaktadır.

Balon patlatma sitesi: https://www.balonoyun.com/

Sizin İçin Seçtik  Bebeğinize Özel İsimli Nevresim Takımları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir