Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık burcu kadınları burçlar arasında en duygusal ve en naif burç olarak yerini almaktadır. Kadınları, oldukça sulu göz olarak nitelendirebilecek bir noktada bulunabilirler. Sahip oldukları kırılgan yapıları ile birlikte arkadaş çevrenizde ilginin üzerine toplandığına şahit olabilirsiniz. Balık burcu kadını özellikleri arasında yer alan bu duygusallık onların hayatlarının merkezinde yer alan bir özellik olarak bulunmaktadır. Yönlerini bulurken ve karar alırken genellikle duygularıyla hareket etmelerinin temel sebebi budur. Mantıkları ve doğrulardan ziyade balık burcu kadınlarının neler hissettikleri daha çok önem taşır ve merkez aldıkları nokta da bu olur. Sonucu ne olursa olsun duygularıyla hareket etmeyi seçerler.

Balık Burcu Kadını Özellikleri
Balık Burcu Kadını Özellikleri

Sezgileriyle ön plandadırlar. Mantıksal yönleri yok denecek kadar az bulunur. Alacakları kararlar doğrultusunda öncelikle sezgilerine güvenerek hareket ederler. Çoğu zaman bu durum olumsuz sonuçlansa da onlar için daha çok ne hissedip buna göre nasıl davrandıkları önem taşımaktadır. Arkadaşlıkları ve hayatını oluşturma sürecinde en büyük dikkat ettikleri nokta bu olur onlar için. Balık burcu kadını özellikleri arasında daha çok bu yönde bir yoğunlaşma görmek mümkündür. Düşüncelerden ziyade hissedilenler onlar adına her zaman daha önemlidir ve bu yolda ilerlemeyi de severler. Çevresindeki kişileri de daha çok bu yönlü seçseler de aslında kimi durumlarda mantıksal yönlerini tamamlamak ve destelemek amacıyla arkadaşları da çevresinde bulundururlar.

Balık Burcu Kadını İş Hayatı

Balık burcu kadınları hayatlarında hayaller dünyasında yaşayanlardır. Onlar için iş hayatı da bunu destekleyici nitelikte olmalıdır. Hayal gücünü destekleyebilecekleri ve aynı zamanda yaratıcı olmalarını sağlayabilecek ortamlar onlar için idealdir. Bu sayede kendi içlerindeki cevheri de en iyi şekilde yansıtıp buna göre ilerleme sağlayabilirler. Bunun tersi durumlarda bulunmaları onların hayatlarından alacakları zevki düşürür. Yaratıcılık sınırlarını zorlayabilecek meslekler onlar için en ideal olanlardır. Bunlar arasında örnek olarak gösterebileceğimiz:

  • Yazar,
  • Senarist,
  • Yönetmen,
  • Sanatçı
  • Mimar gibi meslekler bulunmaktadır.
Sizin İçin Seçtik  Kova Burcu Kadını Özellikleri

Bu tarz mesleklerde bulunan balık burcu kadınları iş hayatında daha ileri gidebilir ve kendini daha çok geliştirebilir.

Balık Burcu Kadını İş Hayatı
Balık Burcu Kadını İş Hayatı

Balık Burcu Kadını Aşk Hayatı

Balık burcu kadını özellikleri arasında aşk hayatına dair birçok ipucu bulmak mümkündür. Balık burcu kadınları oldukça duygusaldırlar. Bu duygusal yoğunluğu da aşk hayatına yansıtmadan elbette ki duramazlar. Tanıştıkları bireye karşı duygularını başta kapalı tutarlar. Ancak daha sonrasında bu duygusal yoğunluğu taşıyamazlar ve tüm gerçekliğiyle karşı tarafa aktarırlar. Duygusal anlamda bu noktada olan balık burcu kadınları aynı zamanda sevdiği insandan ilham almaya da oldukça müsaittirler. Onların hayatlarında bulundurdukları insanların her birinin bir anlamı vardır. Hayatları içerisinde boş insan bulunsun istemezler. Hal bu olunca sevdiği insandan da bu noktada faydalanmaya müsaittirler. Ancak bu çıkar ilişkisi değil daha çok olumlu anlamda bir faydalanma olmaktadır.

 Balık Burcu Kadını Hangi Tip Erkeklerden Hoşlanır

Balık Burcu Kadını Hangi Tip Erkeklerden Hoşlanır

Balık Burcu Kadını Hangi Tip Erkeklerden Hoşlanır

Balık burcu kadınları aşka dair farklı anlamlar yüklemeye oldukça müsaittir. Asla aşktan vazgeçmezler ve hayatlarının her anında aşkı yaşamayı dilerler. Onlar için bu vazgeçilmez bir unsurdur. Aşk hayatlarında aldıkları darbeler onları asla yıldırmaz ve bu noktada gelecek yeni kişiye her zaman bir şans vermeye meyillidirler. Ancak gelen insanın balık burcu kadınının duygusal yoğunluğunu kaldıracak düzeyde olmalı ve aynı zamanda onun hayatına saygı da duymalıdır. Asla kısıtlayıcı olmadan hayatına ortak olmaya kendini adamalıdır. Bu noktada karşısına çıkan erkeğe değer vermeye devam edecek ve ona karşı duygularını her zaman dinç tutmak içinden elinden geleni yapacaktır.


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir