Azar Benzeri Uygulamalar

Ücretsiz olarak indirilerek mobil cihazlarda kullanılabilecek olan görüntülü bir sohbet uygulamasıdır. Azar uygulaması sayesinde mevcut konumunuza en yakın kişiler ile arkadaşlık kurabilir, sohbetler edebilir ya da dünyanın farklı ülkelerindeki farklı insanlarla konuşabilirsiniz. Son yıllarda akıllı telefonların teknolojik gelişmeleri ile birlikte görüntülü sohbetlerle ilgili uygulamalara popülerlik artmış durumdadır.

İnternet olan ve teknolojik olarak donanımlı bir telefonunuz var ise azar uygulamaları ile farklı insanlarla iletişim halinde olabilirsiniz. Hazır uygulamalarına benzer uygulamalar kamera kullanılarak karşınızdaki kişiyle görüntülü olarak sohbet etme imkanı sağlamaktadır. İnsanlar görerek konuşmayı daha çok tercih etmektedirler. Bu uygulamalar arasında en iyisi HiBu – Rastgele Görüntülü Sohbet olarak seçebilirsiniz.

BURAYA TIKLAYARAK GOOGLE PLAY ÜZERİNDEN HİBU UYGULAMASINA ULAŞABİLİR VE TELEFONUNUZA YÜKLEYEBİLİRSİNİZ.

Azar Uygulamalarının Özellikleri Nelerdir?

Görüntülü olarak kamera üzerinden konuşma imkânı sağlayan azar benzeri uygulamalar birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Sadece bulunduğunuz ülkede değil dünya üzerindeki birçok ülkede bulunan insanlarla iletişime geçmenizde çok fayda sağlamaktadır. Yeni insanlar tanıma hevesi içerisinde olan eğlence ve sohbet düşkünleri için zamanını sıkıcılıktan uzaklaştırmak adına ideal bir programdır.

Uygulama profil bakımından eşleştirme mantığı İle gerçekleştirilir. Programa giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkabilecek olan profillerden hoşlandığınız ya da beğendiğinizi beğeni gönderdikten sonra eğer karşı tarafta kabul ederse görüntülü konuşma başlamış olacaktır. Bir çok açıdan filtreme özelliği olan azar benzeri uygulamalarda cinsiyet seçme ve konum belirleme şansınız bulunmaktadır. Sadece sevgili bulmak için değil yalnızlığınızı muhabbet ederek paylaşmak için de bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Azar Benzeri Uygulamalar Nasıl Kullanılır?

Wi-Fi bağlantınızla ya da mobil telefonunuz üzerinden internetin olduğu her yerde azar uygulamalarını kullanabilirsiniz. Uygulama üzerinden sadece bir arkadaş değil birden fazla arkadaşlık ve sohbet imkânınız bulunmaktadır.

Sizin İçin Seçtik  Chihuahua (Şivava) Cinsi Köpeklerin Özellikleri Nelerdir?

Karşınızda görmek istediğiniz kişileri seçme imkanı sunan ve beğendiğiniz kişilerle görüşebilir herhangi bir tavır problemi karşılaştığınızda ise şikayet ederek arkadaşlığı sonlandırabilirsiniz. Kamera görüntülerinde çeşitli efekt ve filtreler kullanarak görüşmeleri eğlenceli bir hale çevirmek mümkündür. Ayrıca görüşme esnasında karşı tarafa istediğiniz bir videoyu atabilir ya da mesaj gönderebilirsiniz.

Uygulama https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hibu.randommatch&hl=tr&gl=TR
Adresinden iOS ve android telefonlarda ücretsiz olarak indirilebilmektedir.


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir