Aslan Burcu Kadını Özellikleri

Aslan Burcu Kadını Özellikleri

Aslan burcu kadını özellikleri dillere destandır. Bir aslan burcu kadınının tavırları, konuşmaları hatta bakışlarından bile fark etmeniz mümkündür. Onlar sahip olduğu asalet neticesinde ortamda direkt olarak ışığı kendilerine çekmeyi başarırlar. Üstelik siz daha ne olduğunu anlamaya çalışırken bunlar gerçekleşir. Oldukça alımlıdırlar. Alımlı oluşları sadece fiziksel anlamda değil, kendilerini ifade etme ve yansıtma konusunda da geçerlidir. Girdikleri ortamda havayı direkt olarak kendi lehine çevirebilecek bir kapasiteye sahiptirler. Bu durumda bulunduğunuz ortam içerisinde tüm gözlerin aslan burcu kadınına çevrilmesine sebep verecektir. Tabi bu derece ilgiyi üzerinde toplaması kimi kişiler için istenmedik bir durumda olabilir.

Aslan burcu kadınları, asaletleri ile birlikte daha başka özellikleriyle de her zaman ön planda olurlar. Bir kere asaletlerinin de getirisiyle gösteriş meraklısı bir yapıları ortaya çıkar. Aslan burcu kadını özellikleri arasında bu kaçınılmaz bir durumdur. Onlar kendilerini öne çıkaracak ancak bunu hak ederek yapmayı isterler. Gösteriş noktasında hem pahalı takı ve eşyaları kullanmayı severler hem de maddiyat dışında da gösterişe oldukça açıktırlar. Aslan burcu kadınına bu noktada hediye alırken zorlanmazsınız. Sadece ona özel olduğunu hissettireceğiniz bir hediye kesinlikle memnun etmeye yetecek de artacaktır. Kendilerini biricik ve tek hissetmek her insan için özeldir ancak aslan burcu kadınları için bu vazgeçilmez bir durumdur.

Aslan Burcu Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır
Aslan Burcu Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır

Aslan Burcu Kadını Hangi Tip Erkekten Hoşlanır

Aslan burcu kadınları belirli özellikleri bünyesinde barındırır ve bunların dışına asla çıkmaz. Aslan burcu kadını özellikleri arasında en dikkat çeken ve net olan bir diğer özellik özgürlükçü ruhları olmaktadır. Bir aslan kadınını asla özgürlüğünden kısıtlayamazsınız. Bu noktada aslan kadınının karşısına çıkacak erkek belirli özellikleri bünyesinde bulundurmak durumundadır:

  • Özgürlüğü kısıtlamayacak,
  • Anlayışlı olacak,
  • Gerektiği durumlarda kadınını şımartacak,
  • Ortama göre hareket edebilecek olgunlukta olmalıdır.
Sizin İçin Seçtik  Hangi Burcun Kadınları Hangi Tip Erkeklerden Hoşlanır?

Bu tarz özelliklere sahip bir erkekle oldukça rahat anlaşabilecektir aslan kadını. Şayet özgürlüğünü kısıtlamaya kalkıp kıskançlık durumunu arttırırsanız bir bakmışsınız aslan burcu kadını elinizden kaçıp gitmiş! Özgürlüğü aslan burcu kadını için dokunulmazlığı bulunan bir alandır.

Aslan Burcu Kadını Özellikleri
Aslan Burcu Kadını Özellikleri

Aslan Burcu Kadını İş Hayatı

İş hayatı noktasında sıfır sıkıntı yaşayabilecek burçlardan birisidir aslan burcu kadınları. Onları tanımlarken en sık kullanılan sıfatlardan birisi organizatör olmalarıdır. Bulundukları ortam içerisinde gerçekleşecek herhangi bir programı oldukça kısa sürede ve mükemmele yakın olarak ayarlarlar ki şaşırıp kalırsınız. Aslında hem iş hayatında hem de arkadaş çevresinde bulunması gereken bir burçtur. Sizin için her şeyi en ince detayına kadar düşünüp ayarlar, size sadece programa ayak uydurmak düşer. İş hayatında bu özelliği sayesinde dikkatleri üzerine toplamayı çok iyi becerirler. Bu da çalıştıkları işte başarıları getirir. Kaçınılmaz bir durum olarak da bulundukları işte becerileri sayesinde kolayca terfi edebilirler.

Aslan Burcu Kadını Arkadaşlık İlişkileri
Aslan Burcu Kadını Arkadaşlık İlişkileri

Aslan Burcu Kadını Arkadaşlık İlişkileri

Aslan burcu kadını gösteriş meraklısı ve ilgiyi çeken birisi olsa da arkadaşları adına büyük fedakarlıkları da bünyesinde bulundurur. Çevresinde oldukça kalabalık bir insan grubunu görebilirsiniz aslan kadınlarının. Ancak onlar gerçekten değer vermesi gerektiği kişileri oldukça iyi belirler. Seçtiği kişiler içinse elinden geleni yapar. Ancak bu durumu gerçekleştirirken de göz önünde tuttukları vardır. Bir aslan burcu kadınının güvenini boşa çıkarmadığınız müddetçe sizin en yakınınız olacaktır. Eğer günün birinde farkında olarak ya da olmayarak bir yanlışa düşerseniz saniyeler içerisinde silinmeniz de an meselesidir. Üstelik her ne kadar bunu yaparken üzülse de o burcunun özelliklerini bünyesinde taşır, asla boynunu bükmez ve yoluna dik kafayla ilerler!


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir