askim-ates-kim-1

Aşkım Ateş Kimdir?

Türkiye’li teknoloji girişimcisi yatırımcı ve hayırsever. Dropshipping merkezi sistem kurucusu Ceo’su  ve başkanıdır. Aynı zamanda e-ticaret uzmanı ve eğitimcisidir.

Daha önce özellikle e-ticaret sektöründe pek çok başarılı teknolojik ve fiziksel yatırım yapmasına rağmen onu en çok tanıtan dms sistemi olmuştur.

Dms sistemi internet teknoloji yatırımcısı olmak isteyen bir kişiyi, aynı gün hayaline kavuşturabiliyor.

Aşkım Ateş’in kurduğu dropshipping merkezi sistem sizi hiç bir alt yapı ve ürüne ihtiyaç duymada girişim sektörünün içine sokuyor.Elbette her girişimcinin başarı oranı farklıdır.

Kendisinin instagramından aldığımız bir sözde bunu kanıtlar nitelikte.

askim-ates-kimdir

Fakat bu teknolojik girişimin bu denli sevilmesi ve duyulmasının nedeni sanırım beraberinde getirdiği kolaylıklar olması gerek.

E-ticaret girişimcileri için şuan da çok değerli bir teknoloji olarak görülüyor.Bizce de yurt dışına bakıldığında teknoloji ve modülleri ile şuanda eşsiz.

Bakıldığında şirketin sanal pazar yerlerinin pahalılığına bir son vereceğine ve kendi satıcılarının insanlara şuanda bile çok daha ucuza ürün temin edilebildiği görülüyor.

Hizmet kaliteleri ve son kullanıcıya ürünler bu şekilde uygun fiyatlara gitmeye devam ederse sanal pazarların bu sistem karşısında çok zorlanacağı ve kısa süre içerisinde dms satışçılarının sanal pazar satışlılarının önüne geçerek dünyada tanınacağı ön görülüyor.

İnternet Sitesi: https://www.uzmansirlari.com

İnstagram Sayfası: https://www.instagram.com/askimatas/

FirmaSitesi: https://www.dropshippingmerkezisistem.com/

 

Editörün Önerisi: Özge Özpirinççi Kimdir

Sizin İçin Seçtik  Xbox Series X'in Logosu ve Açılış Ekranı Paylaşıldı