Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep kadınları burçlar arasında en çok tutkuyla hareket edenler arasında gelir. Akrep burcu kadını özellikleri denildiğinde ilk olarak bahsedilecek durak kesinlikle onların tutkusu olmaktadır. Bu tutku kimi zaman iş kimi zaman aşk kimi zaman normal bir ortamda ortaya çıkabilmektedir. Hatta her zaman ortadadır. Akrep burcu kadınlarını bu noktada fark etmeniz oldukça kolay olacaktır. Onların kendilerini belli etmeleri için bir konuşması ya da hareketi gerekmez. Tek bir bakışları ile sizi kontrol altına alabilir ve tüm havayı kendi lehine çevirebilirler. Bu noktada ipleri elinizde tutmaya çalıştığınız anda tüm kontrolü akrep burcu kadınlarında bulabilirsiniz.

Akrep Burcu Kadını Özellikleri
Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep kadınları bunun yanında kalmaz. Ortamda tüm dikkatleri üzerine çeker ancak bunu bilerek ve isteyerek yapmaz. Bu durum onlar için oldukça normal bir durumdur ancak sahip oldukları hava buna engel olamaz. Gösteriş merakından oldukça uzaktırlar. Lakin akrep burcu kadını özellikleri onların hep ön planda olmasına sebep olur. Kaçınılmaz bir durum olarak bulunulan ortam içerisinde gözleri üzerine çekerler. Akrep kadınları bu noktada çevresi kalabalık burçlar arasında gelir. Ancak onlarla derin bağlar kurmak oldukça zordur. İnsanların yaptıklarını unutmaz ve ders alarak hayatlarını devam ettirirler. Bu durumla akrep kadınlarının yakın ilişkiler kurarken oldukça temkinli davranmalarına sebep olur. Onların güvenini kazanmak oldukça zor olabilir.

Akrep Burcu Kadını Arkadaşlık İlişkileri

Bir akrep burcu kadınıyla arkadaşlık kurmak isteyeceğiniz bir durum da olabilir istemeyeceğiniz de. Akrep burcu kadını özellikleri o kadar çeşitlidir ki kimi yönleri size hitap etse de kimi durumları sizi kendisinden uzaklaştırmaya yetebilir. Ancak bir dost olarak bulundurulması gereken tüm özellikler onun bünyesinde vardır:

  • Sırrınızı en güvenli şekilde saklar,
  • Tehlikeli olaylara sizin için girebilir,
  • Görmeniz gereken acı gerçekleri direkt olarak söyler,
  • Arkadaşlığı ayakta tutacak dinamikleri sağlamlaştırır,
  • Fedakârlık.
Sizin İçin Seçtik  Doğum haritana bak, ruh eşini bul...

Akrep kadını burçları tüm bunlarla birlikte dost sıfatına oldukça iyi yakışırlar. Dost acı söyler cümlesiyle hareket ederler ve ummadığınız anda tüm gerçekleri suratınıza vurmayı ihmal etmezler. Bu durum hoşunuza gitmeyebilir çoğu zaman.

Akrep Burcu Kadını Arkadaşlık İlişkileri
Akrep Burcu Kadını Arkadaşlık İlişkileri

Akrep Burcu Kadını Hoşlandıkları

Akrep burcu kadınını memnun etmek çoğu zaman kolay olmaktadır. İlk adım onun hayatına dahil olmaktan geçer. İlk kapıda güvenini kazandığınız takdirde arkadaşlık açısından sağlam bir dostluğa doğru yola çıkmışsınız demektir. Şayet akrep kadınları dost olarak nitelendirdikleri insanlarla kolay kolay kopmaz ve seneler süren bir arkadaşlık kurarlar. Ancak güven noktası onlar için önemli olduğundan güvenini sarsacak bir durumla onu karşı karşıya bırakırsanız sizi süründürecektir. Evet saniyeler içerisinde silmek akrep kadınına göre değildir. O asla dönüp önüne devam etmez. Oldukça kindar bir yapıya sahip olduklarından intikam duygusunu tatmadan asla arkadaşlığı sonlandırmayacaktır. Siz her şey normal zannederken o çoktan sinsi planlarını yapmıştır.

Akrep Burcu Kadını Hangi Erkeklerden Hoşlanır
Akrep Burcu Kadını Hangi Erkeklerden Hoşlanır

Akrep Burcu Kadını Hangi Erkeklerden Hoşlanır

Aslında yazının buraya kadar olan kısmı bir akrep kadınının karşısına çıkması gereken erkek modelini rahatlıkla oluşturmaktadır. Akrep kadınına sahip olmak isteyen bir erkek her şeyden önce güvenilir olmalıdır. Güven duygusunu asla zedelememeli ve bu duyguyu akrep kadınına da hissettirmelidir. Dışarıdan bakıldığında sert bir yapıya sahip gibi dursalar da akrep kadınları erkeğinin kollarında bir kediye dönüşür. Bu anlamda akrep kadını kendisini taşıyabilecek güce sahip bir erkeği karşısında görmek ister. İstediği zaman omzunda ağlayabileceği istediği zaman ise kendisini güçlendirecek bir erkeği arzu ederler. Tutkularını cinsellik açısından da erkeğine tattırmaktan uzak kalmayan akrep kadınları bu noktada erkeğini mutlu edecektir.


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir